Revlon Professional Style Masters Frizzdom Kondicionéry pro ženy

Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
205
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Chcete mít lesklé, pružné a skvěle vyživené vlasy? Jak by ne, vždyť vlasy jsou korunou krásy… Vydatně vám v tom pomůže značka Revlon Professional, která dodává na trh moderní vlasovou kosmetiku včetně nejnovějších trendů v barvení a stylingu. Nabízí širokou škálu pečujících přípravků, šampónů i barev, díky nimž může každá žena docílit krásných vlasů a jedinečného účesu v souladu se svou osobností. Revlon byl vždy v čele krásy – v minulém století inspiroval charismatické ženy 70. let, elektrizující modelky 90. let a výrazně oslovuje i různorodou dámskou komunitu ve 21. století. Technologicky vyspělá značka Revlon Professional nyní působí ve více než 100 zemích světa.

Revlon Professional: Zaměření na vlasy – podstatu ženskosti a krásy

Revlon Professional náleží pod velkou kosmetickou značku Revlon se sídlem v Barceloně. Už v roce 1932 ji založili bratři Charles, Joseph Revsonovi a Charles Lachman, který název značky se základem Revson obohatil písmenem „L“ ze svého příjmení. Firma Revlon zpočátku dodávala na trh jen lak na nehty, ale časem se rozšířila natolik, že dnes patří mezi největší světové producenty kosmetiky. Výrobky Revlon Professional ctí vysoká kvalita a dostupné ceny. Používají se i v nejlepších salonech, jejichž odborníci se podílejí na vývoji.

Máme Revlon masky, laky na vlasy, hydratační šampony a mnoho dalšího

Mezi nejvíce žádané produkty značky Revlon Professional patří Uniq One – důmyslné masky pro hydrataci a ošetření vlasů. Oblíbený je rovněž lak na vlasy s flexibilní fixací Revlon ProYou Volume, který dodává účesu přirozený vzhled, lesk i objem, nezatěžuje a nemastí vlasy. Rychle zasychá a jeho zbytky snadno vyčešete. Dalším TOP výrobkem značky Revlon Professional je šampon pro hloubkovou hydrataci vlasů Equave Hydro Detangling. „Na mé kudrnaté vlasy parádní péče,“ uvádí v recenzi paní Veronika. „Krásně voní, vlasy se nelepí a jsou plné lesku,“ přispívá hodnocením profesionální vlasové kosmetiky Revlon další uživatelka. Připojte se k vyznavačům legendární a stále IN značky Revlon Professional i vy!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest