Puma Push The Heat Toaletní voda pro muže 1,5 ml odstřik

2x

Popis produktu

Toaletní voda Puma Push The Heat je sportovní dřevitá vůně pro moderního aktivního muže, vhodná spíše do chladnějšího počasí. Vychutnejte si těžší dřevité, kořeněné a jemně kafrové aroma pačuli, které této toaletní vodě vládne. Vůni Push The Heat vynosíte především ve volném čase a při sportovních aktivitách.

Balzámově dřevitá relaxační vůně

Pánský parfém Puma Push The Heat charakterizuje cedrové dřevo, kardamom, levandule, pačuli, tonkové boby, vanilka a vetiver. Jeho nejvýraznější složkou je pačuli se svou balzámově dřevitou relaxační vůní. Pačuli, éterický olej s antidepresivními účinky, se získává sušením a fermentováním listů tropického keře. Smyslné a uvolňující pačuli bylo známé už za časů anglické královny Viktorie a poté v éře hippies. A jak vidíte, našlo si cestu i do sportovních vůní.

Od značky Puma s úctyhodnou tradicí

Vůně značky Puma, vyvíjené pro muže i ženy, jsou svěží kompozice zamýšlené hlavně jako volnočasové vonné doplňky. Značka Puma, ačkoli je spojená s moderními sportovními oděvy a obuví, je na trhu už od roku 1924. Tehdy bratři Adolf a Rudolf Dasslerovi uvedli do života značku Dassler zaměřenou na olympijské boty. Postupně ale Adi založil vlastní značku Adidas a Rudi značku Puma, která se zpočátku krátce nazývala Ruda. Pánská toaletní voda Puma Push The Heat v sobě tedy ukrývá poutavé příběhy, které čas rozhodně neodvál. Puma žije na 100 % a vy žijte s ní!

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

vuně pro muže-nemá chybu

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: