Puma I Am Going Woman Toaletní voda pro ženy 60 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

30x

Popis produktu

V roce 2007 byla na trh uvedena dámská vůně I'm Going Woman. I'm Going Woman představuje rovnováhu květinových a ovocných tónů, které probouzí vaše smysly. I'm Going Woman vytvořena pro jedince, kterým podpoří jejich sebedůvěru, aby mohli být tím, čím chtějí.

Hodnocení 4.5
  • 93 %zákazníků doporučuje
  • 30hodnocení uživatelů

Recenze 30x


Martina

Je to moje srdcovka.Úžasná!!!Nezaměnitelná!!!Už ji mám potřetí,vždy s roční přestávkou,aby neomrzela.Vždy když se navoním,tak je to úúú,ááá.Nádhera!!!Výdrž velice slušná-za ty peníze.A je mi 35,takže žádná slečna.:)

Roman

ok

OĽGA

používalasom ho už a som rada, že som ho vo Vašom eshope objavila. :-))

Hanka

Používám ji už 3 roky. Na sobě ji necítím, ovšem okolí jen chválí! :) Nedám na ni dopustit :)

HELENA

FAJNOVÁ A ROZODNĚ ŽENSKÁ :)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: