Prada Prada Amber Pour Homme Intense Parfémovaná voda pro muže 100 ml

13x

Popis produktu

Parfémovaná voda Prada Amber Pour Homme Intense je elegantní a nadčasová pánská vůně s dlouhou výdrží. Mužům přináší sílu a energii, ženy zase magicky přitahuje… Je intenzivnější verzí tradiční vůně Prada Amber Pour Homme a na světovém trhu se skví od roku 2011. Tento typ vůně patří k nezbytné výbavě každého aktivního a úspěšného gentlemana, stejně jako kvalitní oblek a dobré kožené boty.

V hlavní roli myrha, pačuli a jantarová pryskyřice

Parfém Prada Amber Pour Homme Intense charakterizuje především somálská myrha, indonéské pačuli a jantarová pryskyřice. Mezi jeho další výrazné složky patří madagaskarská vanilka, italský bergamot, labdanum a šafrán. Rozhodnete-li se pro parfémovanou vodu Prada Amber Pour Homme Intense, vaši pleť smyslně provoní také kůže, santalové dřevo, pižmo, tonkové boby, květ pomerančovníku, pelargonie a vetiver.

Jak nosit orientální fougere vonnou kompozici

Parfémovaná voda Prada Prada Amber Pour Homme Intense je orientální fougere kompozice, vycházející z východních tradic. Výraznější a kořeněné orientální parfémy se nejlépe rozvíjejí v chladnějším ročním období a při společenských příležitostech, podle nálady je však můžete nosit i přes den. Parfémovaná voda se nanáší několika střiky na pokožku, ideálně na prohřátá místa, například krk, zápěstí, loketní či podkolenní jamky. Chcete-li zvýšit svou atraktivitu, zvolte vůni Prada Amber Pour Homme Intense!

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 13x)

  • 93 % zákazníků doporučuje
  • 10x recenze zákazníků

Recenze 10x


Příjemná vůně

byl na zkoušku nevyhovuje

Luky

Skvělá vůně, naprosto nevšední, ale to jsou všechny Prady. Spíše pro starší nebo sebevědomé pány.

  • Skvělá vůně, hodně mužná a kořeněná. Dlouho vydrží, prostě Prada.
  • Ne pro každého, těžší začátek.
Antonín

s Pradou se asi nedá splést

  • Nádherná vůně která dosáhne se "rozleží" po 2 hodinách a vydrží celý den
Kostahnat

Luxusní vůně, která ještě není tak provařená (naštěstí). V záplavě všedních Bossů a Kleinů určitě vyniknete. Střídám s Chanel Allure sport extreme, u které mi ale tolik nevoní první fáze. Výdrž je výborná.

Elegantní nadčasová

Viking

Skvělá, originální, doporučuji.Nepodobá se ničemu co používám.Výdrž až 8hodin. Hodnocení 8/10

Šárka

když si jí přítel koupil a navoněl se tam mu říkám: fůůj co jsis to koupil.Po hodině jsem si k němu sedla na sedačku a nemohla jsem se od něj odtrhnout,pořád jsem ho musela očuchávat jak malé štěně hračku.Je dokonalá!!!!!!!!!!!!

Tomáš P.

Velmi příjemná, mužná. Evokuje jen to nejlepší. Nutné cítit naživo, těžká, jiná než ostatní. Doporučuji starším mužům nebo velmi neobyčejným osobnostem.

šárka

Luxus pánové.Můj přítel k ní přišel úplně náhodou a takovou vůni jsem na muži ještě necítila.Někdy se s ní stříknu potají když jdu do peřin.Je prostě magická,určitě doporučuji


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: