Prada Infusion de Mandarine Parfémovaná voda 100 ml

Popis produktu

Parfémovaná voda Prada Infusion de Mandarine (2018) vás ohromí vůní zelené mandarinky, pomeranče a jeho rozkošného bílého květu. Hodí se pro ženy i muže, především na jaro, léto a denní příležitosti. „Svěží a jasná vůně, velmi originální, ideální na jaro,“ potvrzuje jedna uživatelka v online recenzi. Další popisuje: „Testovala jsem ji tři dny a přesvědčila se, že je to nejlepší vůně mandarinky, kterou znám.“ Je-li to i vaše oblíbená esence, určitě si parfémovanou vodu Infusion de Mandarine obstarejte do rodinné sbírky. Skutečně ji mohou používat všechny generace, dámy i pánové.

Mandarinkové pokušení pro celou rodinu

Unisex parfém Prada Infusion de Mandarine rozehrává zelená mandarinka a její list, pomeranč a jeho slupka. Právě aroma listí a kůry citrusového ovoce kompozici odlišuje od běžných vůní ovocných šťáv. Srdce Infusion de Mandarine definuje neroli a květ pomerančovníku, základ lahodná, mírně nasládlá vůně africké pryskyřice opoponax, která tiše podpoří vaši vnímavost, intuici a tvůrčí jiskru.

Dámská i pánská vůně od legendární značky

Italská značka Prada už od roku 1913 reprezentuje kvalitu a exkluzivitu, což platí i pro její vůně. Dnes firmu vede Miuccia Prada, schopná módní návrhářka, podnikatelka a také doktorka politologie, pro niž je však podstatné vytváření souladu s přírodou, prací a rodinou. Nechte se zlákat skvělou parfémovanou vodou Prada Infusion de Mandarine!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: