Police The Sinner Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Hledáte vůni plnou erotiky a hříšnosti? Z které se ženám podlamují kolena? Toaletní voda Police The Sinner vznikla přímo za tímto účelem! Vždy vám dodá sebejistotu, odvahu a váš styl obohatí mimořádnou magnetickou přitažlivostí. Toaletní voda Police The Sinner skvěle doladí podzimní a zimní večery, můžete ji však nosit také ve dne, na jaře a v létě. Spíše záleží na vašich osobních preferencích a momentální náladě. Hlavně si tento originální vonný doplněk obstarejte včas, ať ho máte v rozhodující chvíli po ruce.

Čím přitahuje pánský parfém Police The Sinner?

  • smyslnými orientálně-dřevitými vonnými akordy,
  • mixem rafinovaného koření, dřev, ambry a bylin,
  • sexy modrým flakonem v podobě policejních pout.

Parfém pro současného svůdníka od značky Police

První parfém italské módní značky Police si mohla světová veřejnost dopřát roku 1998. Byl určený pro muže a dostal název Original. Do 20 let nabízela značka Police již na 70 žádaných pánských a dámských vůní. Řadí je do kolekcí Glamorous, Interactive, Legend, Naked, Police Eyes, Police Icon, Police Man, Police Woman, Pure Police, Shock-In-Scent, The Sinner, To Be či Wings. Vůně značky Police nosí zejména akční mladí lidé včetně celebrit, k nimž se řadí fotbalista Paolo Maldini nebo herec Bruce Willis. Vyzkoušejte pánskou toaletní vodu Police The Sinner a třeba i její vanilkově-jasmínový dámský protějšek s designem růžových policejních pout.

Alternativy produktu Alternativy Police The Sinner

Líbí se vám vůně Police The Sinner? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Police The Sinner velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: