Police Pure Toaletní voda pro ženy 75 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

3x

Popis produktu

Pure Woman je moderní směs vytvořená z vůně květin a ovoce. Pure Woman svádí svou svěžestí a ženskostí. Top poznámky Pure Woman obsahují čerstvé, sladké tóny bergamotu, bílé broskve, pomerančového květu a hrušky. Srdce zahrnuje jasmín, růži a tuberózu, zatímco základna je postavena na dřevnatém tónu cedru, santalového dřeva, pižma a něžné vanilky.

Hodnocení 3.0
  • 33 %zákazníků doporučuje
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Onďa

Na první očuch moc pěkná a zvláštní vůně. Ale když se rozleží, tak mi připadá taková "babičkovsky zatuchlá". Víc se mi líbí Pure pro pány.

Gabča

Hodně bílá vůně..na mě trochu až moc,trochu nasládlá...Zpočátku svěží,postupně se svěžest vytrácí a vůně je bílá jako čerstvě vyprané prostěradlo usušené venku na svěžím jarním vzduchu...vůně se zakulatí je sladká,pižmová....nakonec ve mě evokuje umělou hmotu.Nasládlá,suchá....pro mě malinko šlápnutí vedle..Ale zase mám hezký flakonek...:-)

Lucie

Nádherná vůně,hned jak jsem očichala vzorek,tak jsem jí objednala,měla v okolí veliký úspěch,ale docela špatně se shání.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: