Playboy Play It Wild For Her Tělové spreje pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

S vůní Playboy Play It Wild For Her zacílíte na pana Božského snadněji! Populární toaletní vodu doplňuje tělový sprej Playboy Play It Wild For Her. Díky líbezné pomerančové vůni je plný sexappealu, ideální na rande. Vynosíte ho však k jakékoli příležitosti a jistě uvítáte, že praktické balení můžete mít kdykoli u sebe. Tělový sprej je rovněž tipem na pozornost pro přítelkyni, kolegyni…

Mladistvá hravá vůně s pomerančem a Coca-Colou

Dívčí parfém Playboy Play It Wild For Her rozehrává šťavnatá mandarinka, hruška a svůdné neroli, olej z květů hořkého pomeranče (Citrus aurantium), který už v 17. století proslavila italská princezna z Neroli. Střední vrstvu definuje květ pomerančovníku, rebarbora a tóny Coca-Coly. V základu ucítíte afrodiziakální ambru, příjemně nasládlou vanilku a fialku, tradiční ingredienci starých parfémových domů, kterou s chutí využívají i soudobí tvůrci.

Nový pocit smyslnosti – za tu cenu 100% produkt

„Doporučila bych těm, kteří chtějí zažít nový pocit smyslnosti. Za tu cenu 100% produkt,“ uvedla v online hodnocení kompozice Playboy Play It Wild For Her paní Iva. Paní Eva napsala: „Vůně mě překvapila, okolí ji chválí, zejména muži. Tak co chtít více, že, milé dámy…“ „Překvapivě pěkná vůně za nízkou cenu,“ píše se v další recenzi. Dopřejte si tělový sprej od slavné značky Playboy, která vyrábí parfémy, oblečení, módní doplňky a další zboží s typickým logem králíčka.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest