Získejte dárek k nákupu produktů značek L´Oréal Paris, Mixa, Garnier a Maybelline.

PIZ BUIN Tan Intensifier Opalovací přípravky na tělo pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Kosmetika, která chrání před sluncem a k tomu podporuje opálení? BINGO! Vsaďte na opalovací přípravek na tělo PIZ BUIN Tan Intensifier. Tajemstvím účinnosti této kosmetiky je technologie HelioplexTM, která odráží negativní složky slunečního záření a pomáhá udržet vitalitu kůže. Ať zvolíte opalovací sprej, nebo mléko PIZ BUIN Tan Intensifier, s jeho komfortním nanášením a hlavně viditelnými výsledky budete spokojená. Viz recenze: „Tento produkt opaluje hned do hněda. Velice kvalitní přípravek. Jiný už nepoužívám.“ „Účinkuje tak, jak má.“ „Nelitujte peněz, opalování s PIZ BUIN je prostě super!“

Důmyslný opalovací přípravek PIZ BUIN:

  • chrání před sluncem, hydratuje, vyživuje,
  • dvojnásobně urychluje opálení celého těla.

Tipy k aplikaci opalovací kosmetiky PIZ BUIN Tan Intensifier

Aplikujte přípravek na pokožku rovnoměrně 20 minut před sluněním a podle potřeby obnovujte, zvláště po vykoupání nebo utření ručníkem. Vyhýbejte se silnému polednímu slunci, v horkém létě celému úseku mezi 11. a 15. hodinou. Následně použijte přípravky po opalování PIZ BUIN, z nichž mnohé rovněž napomáhají rychlejšímu zhnědnutí.

Hodnocení 4.7

(hodnoceno 13x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 7x recenze zákazníků

Recenze 7x


jsem celkově s touto značkou leta spokojená, navíc pro blondýnky krásně tonuje


Koupila jsem na základě dobrých zkušeností s touto značkou


Jeden z nejlepších přípravků na opalování. V současné době je málo k dostání.

  • Dlouhodobě velmi kvalitní výrobek.

Moje zkušenosti s produkty Piz Buin jsou velmi dobré.


příjemné mléko, snadno se roztírá a účinkuje tak jak má


Doporučuji. Jde o kvalitní kosmetiku. Nelitujte peněz, opaluje se s PIZ BUIN prostě super. K tomu mléko po opalování s Tanimelem. Je to návykové, prostě už jinou kosmetiku nepoužívám.

  • Kvalitní přípravek ve spreji (nejde o olej), faktor SPF6, stačí pro domácí poměry, krásné opálení dohněda. Výborná aplikace.
  • Nevím o žádné, možná větší balení by bylo výhodné. Jelikož nevydrží, když jej používám často...tj. vystačí tak na měsíc, když se opalujete několikrát v týdnu. Na dovolenou k moři, bych zvolila samozřejmě vyšší ochranný faktor a větší balení - to si kupuji jiný produkt od této oblíbené značky. Několik let jsem PIZ BUIN věrná a spokojenost velká.
tana

Tento produkt opaluje hned do hněda. Velice kvalitní přípravek. Jiný už nepoužívám.Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: