Pilníky na nehty

Filtrovat
Sleva 8 %  8 %

O sortimentu Pilníky na nehty

Upravené nehty jsou nejlepší ozdobou rukou, působí reprezentativně a lidé si jich velmi všímají. Stojí za to jim průběžně věnovat pozornost. Nedílnou částí každé manikúry je použití pilníku na nehty. Docílíte jím dokonalého tvaru nehtů bez roztřepených okrajů. S dobře vybraným pilníkem dosáhnete žádoucího vzhledu i zkrácení nehtů za velmi krátkou dobu. Šikovný pilníček se hodí také do kabelky, protože ihned vyřeší záděr či jiný problém s nehtem.

Pro snadné opilování nehtů

Pro vaše komfortní zkracování a tvarování nehtů opilováním vedeme pilníky na nehty různých tvarů, barev i hrubostí. Je třeba vyzkoušet, zda vám bude vyhovovat papírový, kovový či skleněný pilník. Jedno je ale jisté – nehty jsou vaší vizitkou a nějaký pilník potřebujete na 100 %!

Tipy na pilníky značky Artdeco

Vynikající pilníky na nehty přináší na trh značka Artdeco. Pokud vás trápí suché a křehké nehty, dopřejte si model Artdeco Special File For Brittle Nails. Tento pilník s jemným povrchem a speciálním polstrováním ochrání suché a lámavé nehty před třepením a dalším poškozením. Další možností je pilník pro slabé a měkké nehty Artdeco Special File For Soft Nails. Na kterýkoli z nich se můžete plně spolehnout. Cenově příznivá německá značka Artdeco je vždy zárukou nádherně vytvarovaných nehtů. Původně sloužila pouze vizážistům, ale časem pronikla i do domácností celého světa. Přihoďte si spolu s pilníky do košíčku i její líčidla, určitě nebudete litovat. „Artdeco je prostě jednička s hvězdičkou,“ shrnula trefně jedna zákaznice.

Doprava:
Platba:
Certifikace: