Získejte balzám na rty k nákupu značky Catrice nad 249 Kč!

Pilníky na nehty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Pilníky na nehty

Upravené nehty jsou nejlepší ozdobou rukou, působí reprezentativně a lidé si jich velmi všímají. Stojí za to jim průběžně věnovat pozornost. Nedílnou částí každé manikúry je použití pilníku na nehty. Docílíte jím dokonalého tvaru nehtů bez roztřepených okrajů. S dobře vybraným pilníkem dosáhnete žádoucího vzhledu i zkrácení nehtů za velmi krátkou dobu. Šikovný pilníček se hodí také do kabelky, protože ihned vyřeší záděr či jiný problém s nehtem.

Pro snadné opilování nehtů

Pro vaše komfortní zkracování a tvarování nehtů opilováním vedeme pilníky na nehty různých tvarů, barev i hrubostí. Je třeba vyzkoušet, zda vám bude vyhovovat papírový, kovový či skleněný pilník. Jedno je ale jisté – nehty jsou vaší vizitkou a nějaký pilník potřebujete na 100 %!

Tipy na pilníky značky Gabriella Salvete

Vynikající pilníky na nehty přináší česko-italská značka Gabriella Salvete. Žádaný je především její skleněný pilník na doma i do kabelky. Tato funkční a zároveň elegantní pomůcka dá vašim nehtům rychle správný tvar v domácím pohodlí i v terénu. Od značky Gabriella Salvete jdou na odbyt i lešticí bloky na nehty a celé manikúry. Co všechno umí s nehty lešticí bloky? Upravují tvary a hrany, vyhlazují, vyrovnávají a leští. Prostě s pilníky a dalšími produkty osvědčené značky Gabriella Salvete budete mít nehty vždy v dobrém stavu.

Doprava:
Platba:
Certifikace: