PAYOT Rituel Corps

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě PAYOT Rituel Corps

Francouzská značka PAYOT je už po generace pevně po boku žen, jimž v každé životní fázi nabízí péči o pleť a tělo na základě inovativních receptur, které zahrnují nejnovější vědecké poznatky. Vztah, který během let vznikl mezi značkou a jejími uživatelkami, charakterizuje autenticita a smyslnost. Tyto hodnoty odráží rovněž přepychová dámská tělová kosmetika PAYOT Rituel Corps s mycími, exfoliačními, zvlhčujícími, vyživujícími i deodoračními produkty. Prohlédněte si je a popřemýšlejte, které by se mohly vyjímat ve vaší koupelně.

PAYOT Rituel Corps: jedinečný rituál péče o tělo, plný požitků

S luxusní, avšak cenově dostupnou kosmetikou PAYOT Rituel Corps docílíte důkladného vyčištění, vyhlazení i rozzáření pokožky celého těla. Bude vás zásobovat hydratací i výživnými látkami, hýčkat rostlinnými výtažky, například z jasmínu a bílého čaje, a rozmazlovat jemnými vůněmi. Můžete se těšit třeba na pistáciové či mandlové aroma, jemně podtrhující přirozený ženský půvab. Zařaďte do svých každodenních rituálů péče o tělo tuto výjimečnou kosmetiku!

Široký záběr řady tělové kosmetiky PAYOT Rituel Corps

V řadě dámské tělové kosmetiky PAYOT Rituel Corps naleznete sprchový balzám, sprchový olej, tělový peeling, exfoliační krém s rostlinnými oleji, hydratační a zpevňující tělové mléko, zklidňující a vyživující krém na tělo, ale i osvěžující antiperspirant na 48 hodin či sérii moderních deodorantů. Vybrané produkty PAYOT Rituel Corps se objevují na trhu také v rámci atraktivních dárkových sad. Vaše krása je zde ve vašich rukou…

Doprava:
Platba:
Certifikace: