Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Řada

Paul Smith Rose

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Paul Smith Rose

Růže odjakživa kraluje všem květinám. A právě její aroma se stalo inspirací pro vznik parfémované vody a doprovodné kosmetiky Paul Smith Rose. Víte, že v Turecku se okvětní lístky růží sbírají za časných rán a na litr pravého neředěného éterického růžového oleje růže je třeba asi pět tun zavadnutých lístečků? Vzácná růžová vůně, která se k vám dostane například prostřednictvím EdP Paul Smith Rose, pak harmonizuje mysl a srdce, snižuje přehnanou chuť k jídlu a působí také antistresově. Inhalacemi růžového oleje můžete omezit napětí, strach a skleslost. Vůně Paul Smith Rose nejlépe vynikne při denním i večerním nošení v teplejším počasí.

Paul Smith Rose: dámská řada se silným vonným poselstvím růže

Parfémové a hudební kompozice mají k sobě hodně blízko. Vonné působení parfémované vody Paul Smith Rose věrně odráží slova známé písně:

Kdo se topíš jako prám v naší rozbouřené době, v téhle chvíli právě tobě zazpívám.

Podívej, kvete růže, podívej, kvete růže, podívej, kvete růže, ta tvá…

Dopřejte si i vy parfémovanou vodu Paul Smith Rose, dechberoucí vůni turecké růže, kterou v neobyčejné vonné skladbě doplňují další růžové noty a s nimi fialka, zelený čaj, magnolie, cedrové dřevo i sexy pižmo.

Ideální vonná řada k dárkovému určení

Parfémovaná voda pro romanticky založené ženy Paul Smith Rose přichází na trh i v dárkových kazetách se shodně provoněným tělovým mlékem, případně mírně designově pozměněná v limitovaných edicích. Hledáte-li každým coulem ženskou vůni k dárkovému určení, cokoli z řady Paul Smith Rose bude dobrou volbou.

Doprava:
Platba:
Certifikace: