Pascal Morabito Pure Essence Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
258
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Pascal Morabito Pure Essence je hřejivě okořeněná pánská vůně se smyslným odrazem Orientu, vhodná k celoročnímu nošení při denních i večerních příležitostech. Stojí za ní všestranný francouzský umělec Pascal Morabito, který si jako místo života a tvorby zvolil Bali. Jeho nejznámější vůně Or Black se dostala až do Mezinárodního muzea parfémů ve francouzském městečku Grasse.

Mužná vůně santalu, cedru a skořice

Svěží pánský parfém Pascal Morabito Pure Essence vám v úvodu nabídne působivé citrusové, jablečné a muškátové tóny. Jeho srdce prostupuje neodolatelná skořicová vůně, s níž se v základu mísí akordy santalového a cedrového dřeva. Pánské toaletní vodě Pure Essence vládne uklidňující balzámovitá dřevitá vůně, která se získává ze santalu, vzácného malého stromu rostoucího v Indii.

Co o vůni říkají zahraniční recenze

Vybíráme z online hodnocení zahraničních uživatelů: „Toaletní voda Pascal Morabito Pure Essence je pro mě malým drahokamem. Nejvíce v ní cítím santalové dřevo.“ „Pikantní dřevité tóny. Pascal Morabito Pure Essence se dle mého názoru podobá známým pánským vůním Hugo Boss Boss Bottled a Ferrari Scuderia Black.“ „Velmi čistá a svěží vůně, která je na mé košili patrná i po sedmi hodinách.“ „Příjemné dřevo, citrusy a dlouhá výdrž. Dobrá cena versus kvalita.“ „Toaletní vodu Pure Essence určitě stojí za to zkusit!“ Dáte tomuto dílu šanci i ve vaší domácnosti?

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest