Pascal Morabito Pure Essence Toaletní vody pro muže

          
Skladem   |  (ID: )
259
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Pascal Morabito Pure Essence je hřejivě okořeněná pánská vůně se smyslným odrazem Orientu, vhodná k celoročnímu nošení při denních i večerních příležitostech. Stojí za ní všestranný francouzský umělec Pascal Morabito, který si jako místo života a tvorby zvolil Bali. Jeho nejznámější vůně Or Black se dostala až do Mezinárodního muzea parfémů ve francouzském městečku Grasse.

Mužná vůně santalu, cedru a skořice

Svěží pánský parfém Pascal Morabito Pure Essence vám v úvodu nabídne působivé citrusové, jablečné a muškátové tóny. Jeho srdce prostupuje neodolatelná skořicová vůně, s níž se v základu mísí akordy santalového a cedrového dřeva. Pánské toaletní vodě Pure Essence vládne uklidňující balzámovitá dřevitá vůně, která se získává ze santalu, vzácného malého stromu rostoucího v Indii.

Co o vůni říkají zahraniční recenze

Vybíráme z online hodnocení zahraničních uživatelů: „Toaletní voda Pascal Morabito Pure Essence je pro mě malým drahokamem. Nejvíce v ní cítím santalové dřevo.“ „Pikantní dřevité tóny. Pascal Morabito Pure Essence se dle mého názoru podobá známým pánským vůním Hugo Boss Boss Bottled a Ferrari Scuderia Black.“ „Velmi čistá a svěží vůně, která je na mé košili patrná i po sedmi hodinách.“ „Příjemné dřevo, citrusy a dlouhá výdrž. Dobrá cena versus kvalita.“ „Toaletní vodu Pure Essence určitě stojí za to zkusit!“ Dáte tomuto dílu šanci i ve vaší domácnosti?

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: