Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Or Toaletní vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Or – v překladu Dřevo a Zlato – v sobě zahrnuje mocnou energii těchto nadčasových darů přírody. Osloví energického muže, který vždy ví, co chce, a nerad se uchyluje ke kompromisům. Orientálně laděná kompozice vás doprovodí rušnými pracovními dny i odpočinkovými večery a víkendy. Hodí se spíše do chladnějšího počasí, tedy na podzim, zimu a jaro. Jste rád středem pozornosti, dokážete ocenit luxus a originalitu? Vyberte si do své sbírky vonných doplňků toaletní vodu Bois & Or!

Vůně pro superhrdinu

Pánský parfém Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Or naplňuje tymián, šafrán, kadidlo, růže a elegantní dřevité akordy. Bylinkově-pryskyřičné tóny prolnuté vůní květin a vzácného dřeva jsou prakticky zárukou, že budete na svou vyvolenou působit jako superhrdina. Nezapomeňte však aplikaci toaletní vody zopakovat tak po 4, 5 hodinách…

Pro neobyčejné chvíle

Parfém se v mnohém podobá oblečení, takže je logické, že pro různé příležitosti se hodí různé typy parfémů. Budete-li se pohybovat v uzavřeném prostoru, kde je větší množství lidí, zvolte lehčí, osvěžující toaletní vodu. Tento typ vonné kompozice je ideální i do horkého léta. Ovšem jakmile zatoužíte posílit své sebevědomí, opravdu zapůsobit a okouzlit, nebojte se vůní plnějších. Neobyčejné chvíle si žádají neobyčejný parfém – jako Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Or.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.2

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Zajímavá vůně,poměrná dlouhá výdrž,osobně bych ji proti výrobci zařadil spíš mezi květinové,ale každý máme jiné vnímání vůní.Po rozvonění příjemná

Vlast N.
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Opravdu jsem nečekal, tak pěknou tak pěknou toaletní vodu. Musí se nechat rozležet, pak teprve vynikne její krása. Tak jsem mile překvapený. Idealní do chladnějšího počasí.

  • Pěkná orientální vůně.
  • Nic, co bych vytknul.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

krásná vůně pro pravé muže, výborná cena


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest