Parfum Collection Burlesque Toaletní vody pro ženy

          
Skladem   |  (ID: )
159
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Parfum Collection Burlesque je dámská ovocná květinová vůně ve smyslně červené krabičce, jejíž design připomíná dekadentní atmosféru historických kabaretů. Ve svrchní vrstvě ucítíte třešně, mandle, červené bobule a bergamot. Zhruba po čtvrthodince začnou na vás i vaše okolí působit střední noty, které jsou ve znamení bulharské a turecké růže. V základu rafinovaného parfému se pomalu rozvíjí lékořice, uzený černý čaj a pikantní anýz.

Opravdu svůdná toaletka

Parfum Collection Burlesque je hravá toaletka pro ženy, které se nebojí dát najevo svou vášeň. Vždyť co je svůdnějšího než nasládlé aroma okvětních plátků královny květin růže? A těch je v srdci toaletní vody Parfum Collection Burlesque skutečně plná náruč! Neváhejte a využijte tento voňavý koktejl, ať už na večírku, nebo v intimních chvílích s partnerem.

Co je to burleska?

Burleska je žánr balancující mezi erotikou a humorem, který baví muže i ženy. Dámy burlesky při představení tančí, zpívají a postupně svlékají své atraktivní kostýmy. Oproti přímočarému striptýzu však zůstávají na úrovni nevinné hry. Burleska byla populární především ve viktoriánské Anglii či v Americe na přelomu 19. a 20. století. Dnes zažívá znovuzrození a její nejznámější představitelkou je Dita Von Teese. Prostřednictvím toaletní vody Parfum Collection Burlesque můžete do blyštivého světa burlesky ihned vstoupit i vy…

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: