Získejte sprchový gel zdarma k nákupu značky HUGO BOSS nad 490 Kč!

Nastavení filtrů

Panthenol Omega 10% D-Panthenol

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Panthenol Omega 10% D-Panthenol

Slunci se spíše vyhýbáte, protože stačí chvilka a už máte na kůži červené fleky? Ale to je škoda, má totiž i řadu léčivých účinků. Využijte síly D-panthenolu, který účinně regeneruje, zklidňuje pokožku a urychluje hojení případných popálenin. V silné koncentraci ho obsahuje kosmetická řada Panthenol Omega 10% D-Panthenol, připravená bez parabenů, chemických konzervantů či barviv. Pečlivé dermatologické otestování kosmetiky Panthenol Omega ji předurčuje také pro potřeby citlivé nebo alergické pleti.

Panthenol Omega 10% D-Panthenol: doslova hýčkání po opalování!

Hitem unisex řady Panthenol Omega 10% D-Panthenol je zklidňující a chladicí pěna po opalování s komfortní aplikací. Přípravek s D-panthenolem, vitaminy A, E a F stačí po opalování rovnoměrně nastříkat na čistou pokožku – bez roztírání. Jistě ho oceníte ve chvíli, kdy musíte na mořské pláži v rychlosti ošetřit po slunění celou rodinu… Nebo v hotelovém pokoji, kde manžel skučí na lůžku na břiše, že to tentokrát se sluněním fakt přehnal. Řešení jako z říše kosmetických zázraků přece uvítá každý. A vy máte nyní jedno po ruce v podobě pěny po opalování Panthenol Omega 10% D-Panthenol.

Celosvětově žádaná značka Panthenol Omega

Populární značku kosmetiky po opalování Panthenol Omega zastřešuje společnost Omega Pharma, působící v oblasti léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky. Náleží pod křídla skupiny Omega Pharma-Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, s působností po celém světě. Zde si můžete zajistit její obnovující kosmetiku s vysokou, 10% koncentrací D-Panthenolu.

Doprava:
Platba:
Certifikace: