Paloma Picasso Minotaure Toaletní voda pro muže 125 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

11x

Popis produktu

Orientální pánská toaletní voda Paloma Picasso Minotaure se zakládá na ovocných akordech, tonkových bobech a svůdné vanilce. Doprovodí vás do zaměstnání, na obchodní jednání, ve volném čase i romantickými chvílemi ve dvou. Skvělé je, že toaletní vodu Minotaure můžete používat od jara do zimy, při denních i večerních příležitostech. V závislosti na počasí či momentálním rozpoložení vás vzpruží pokaždé jiná z jeho mnoha složek.

Vůně pro silného muže

Parfém Paloma Picasso Minotaure otevírají tóny bergamotu a dalšího ovoce, aldehydy, estragon, galbanum a koriandr. Srdce patří osvědčeným květinám přizpůsobeným pánskému stylu. Ucítíte opojný jasmín, konvalinku, růži a pelargonii. V základu vás okouzlí smyslná ambra, pižmo, tonkové boby, vanilka, cedrové a santalové dřevo.

Autor: Michel Almairac

Poutavou toaletní vodu Paloma Picasso Minotaure vytvořil parfémář Michel Almairac (roč. 1953), rodák z francouzského Grasse. Od dětství byl obklopený vůněmi a už okolo 13 let ho v tamních továrně fascinoval svět lidí v bílých pláštích, pečlivě míchajících vzácné esence. A tak se k nim postupně zařadil. Michel Almairac je autorem slavných vůní řady známých značek – například Azzaro, Bottega Veneta, Chloe, Giorgio Armani, Salvador Dali či Shiseido. Teď můžete jeho umění posoudit v toaletní vodě značky Paloma Picasso, pojmenované podle Minotaura – postavy z řecké mytologie s lidským tělem a býčí hlavou.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 11hodnocení uživatelů

Recenze 11x


prokera

I pro mne je tahle vůně nezapomenutelná a fascinující. Měla jsem před 20ti lety coby mladá a stále přemýšlím, že brzy znovu koupím:).....nádherná, dráždivá, neznám žádnou podobnou.

Imelda

Je to jedna z nejkrásnějších a nejzvláštnějších vůní jaké znám. A perfektně se hodí i pro ženu - je lehká i tajemná, hřeje a přitom má v sobě něco chladivého, prostě nádhera.

orientální klasika

Marky

Tenle parfém znám sned od jeho vzniku a to že je tady teď snad mluvý samo za sebe... kdýž jsem si ho koupil poprvé, moje ségra se do nej zbláznila taky ... B-)

Berta

Také ji používám, i když je pánská. Je hebká a nasládlá. Rozhodně se pro ženu hodí. Pánové ji moc nepoužívájí, není běžná jako Boss6.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: