Paco Rabanne Black XS Potion Toaletní vody pro ženy

1x

Popis produktu

Toaletní voda Paco Rabanne Black XS Potion je rafinovaná dámská vůně uvedená na trh v roce 2014. Pikantní tóny grapefruitu v ní zjemňuje jemný nádech červené růže a celkovou intenzitu zdůrazňuje santalové dřevo spolu s afrodiziakální ambrou. Představuje moderní parfémové dílo pro energickou ženu, která však také projevuje své emoce a tím všestranně inspiruje své okolí.

Od grepu přes růži po ambru

Dámský parfém Paco Rabanne Black XS Potion otevírá svěží grapefruit, k němuž se v srdci přidává červená růže a čemeřice. Vzrušující základové tóny zastupuje ambra a santalové dřevo. Vůně je určená zejména pro denní použití od jara do podzimu. Stane se vaším spolehlivým vonným doplňkem v zaměstnání, na obchodních i soukromých schůzkách, v městských ulicích i v přírodě. Vždy vám dodá odhodlání k dalším aktivitám, potřebné sebevědomí a pocit přitažlivosti.

Triky pro účinnou aplikaci vůně

Každá toaletní i parfémovaná voda potřebuje ke svému rozvonění teplo. Proto při aplikaci vůní využijte termobody, jimiž jsou například spánky, krk a zápěstí. Pokud spěcháte, nastříkejte vůni na obě zápěstí a ta pak otřete o protilehlou stranu krku. Při nanášení jakéhokoli parfému vynechejte oblečení – jednak ho nebude vázat tak dobře jako kůže, a navíc by na něm mohly vzniknout nehezké stopy. Účinnost toaletní vody podpoříte i používáním doprovodné kosmetiky s podobnými přísadami.

Hodnocení 4.5
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

Nice

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: