Oscar de la Renta Live in Love Parfémované vody pro ženy

16x

Popis produktu

I vy můžete prožít milostný příběh hodný hollywoodských filmů. Provoňte své tělo vůní parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Live in Love, která je vytvořená na míru romantickým ženám. Vůně, jež je až po okraj naplněna emocemi, něhou a ženskostí, byla na trh uvedena v roce 2011. Klenotem však nezůstává jen květinová vonná kompozice, je jím také luxusní design flakonku.

Romantická květinová vůně

Již v úvodních tónech se obklopíte květinami, do květinového závoje vás zahalí hyacint, orchidej a konvalinka doprovázená vůní galbanu a osvěžujícího bergamotu. Také srdce parfémované vody je zcela oddáno květinám, jako náruč čerstvě natrhaných květin voní souhra tajemného jasmínu, květu pomerančovníku a růže. Hřejivé a smyslné tóny do vůně vstupují se základními tóny. Vaši svůdnou notu rozehraje trio prosluněného jantaru, hřejivého dřeva a pižma, jež patří k nejsmyslnějším složkám světa parfémů.

Dokonalý šperk vhodný na den i na večer? V ten nejkrásnější šperk se promění květinová vůně parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Live in Love, se kterou rozkvete.

Hodnocení 3.7
  • 81 %zákazníků doporučuje
  • 16hodnocení uživatelů

Recenze 16x


Jarmila

Od Oskara zatím nejlepší vůnička co znám, každý k Vám rád přivoní ,má výdrž, kterou cítíte sama a nejen okolí - opravdu příjemná i sexy/ opakuji ji už po několikáte/, i když jsem zastánce se nevracet k vůni a jít do nové .Tahle mi opravdu dostala.Neváhejte být zajímavá s Oskarem de la renta.

nákup proběhl super, ale vůni už si znovu nekoupím

  • koupila jsem si ji poprvé, ale znovu už nekoupím. vůně si mě nezískala.
  • když se rozležela, už mi nevoněla

dlouho jsem ho měla vyhlédnutý, líbil se

  • dlouho vydrží
  • je svá, nemusí se líbit každému
Lucie

Rozhodně jarní vůně... čistá, nic silného. Výdrž dost špatná... Za hodinu není na kůži téměř cítit.

svetla

Nic pro citlivé nosíky. V kanclu jsme kýchaly jedna přes druhou. Velice silná vůně s dlouhou výdrží.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: