Oscar de la Renta Intrusion Toaletní voda pro ženy 100 ml

7x

Popis produktu

Květinová Oscar de la Renta Intrusion je tvořená úvodní oslnivou kompozicí bergamotu, neroli a badyánu, která se spojí s květinovým srdcem vůně Oscar de la Renta Intrusion. Základ vůně dokreslí smyslné pižmo, pačuli a ambra. Neodolatelně svůdná Oscar de la Renta Intrusion pro ženy, které mají mladou mysl a dobrou náladu.

Hodnocení 3.3
  • 71 %zákazníků doporučuje
  • 7hodnocení uživatelů

Recenze 7x


Veronika

Dostala jsem také jako vzorek k objednávce a voním se hlavně jí.Moc mě okouzlila,ale je fakt že na začátku se mi nezdála až posléze.

M

Opravuji své předešlé hodnocení-po opakovaném testování naprosto kouzelná čistá vůně,žádná svěženka typu LB,jakých je vypuštěno na trh mraky,ale zvláštní,osvěžující vůně čerstvé trávy s kyticí rozkvetlých květin.Po bouřlivém unisex začátku se rozvoní svou ryze ženskou čerstvostí,aby dozněla v teplejších tonech konejšivé ambry......moc,moc se líbí a proto opravuji-koupila bych si ji.....

teufel

Na mě voní jako svěží květinové mýdlo,moc příjemná,taková jásavá a vhodná na jaro.

M

Také mám vzorek,prvotní dojem-unisex,štiplavost..nenene...cca za 20 minut....není to špatná vůně,skutečně zelená,také cítím jakoby trávu z níž provoňuje nějaké kvítí,pokud se jí dá čas,celkem zajímavá,nevím,zda bych si ji osobně koupila,ale pokud by mi ji někdo daroval,určitě jí nepohrdnu

Lillyh

Typicky chlapská vůně na léto, štípe mě v nose jako kolínská po holení, co měl můj dědeček. Takže za mě ne. Zařadila bych ji maximálně jako unisex. Tento vzoreček k objednávce mě dost zklamal.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: