Nuparfums Black is Black Sport Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
232
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Toaletní voda Nuparfums Black is Black Sport, jak už napovídá její název, osloví sportovně založené muže, jimž zpříjemní volný čas. Doprovodí vás ale i ve chvílích, které žádají eleganci, byť uvolněnou. Můžete si ji vzít do školy, do zaměstnání, na pracovní pohovor i na obchodní schůzku. Toaletní voda se všeobecně více hodí pro denní příležitosti, ale aplikovaná na pulzní body ve větším množství vynikne i večer. Podpořte vůní Black is Black Sport svůj sex-appeal například v baru a užívejte si zvýšeného zájmu žen!

Dynamická vůně pro zrychlené životní tempo

Pánský parfém Black is Black Sport od mladé americké kosmetické značky Nuparfums je přímo nabitý energií. Otevírá se svěžími tóny citrusů a vetiveru, které za pár minut vystřídá grapefruit spolu s cedrovým dřevem. V závěru se připojuje santalové dřevo a špetka zázvoru. S touto mužnou vůní, evokující sílu oceánu, budete vždy ve středu dění, stejně jako si firma Nuparfums vybrala pro své sídlo životem tepající Madison Avenue v New Yorku.

Jak uchovávat toaletní vodu Black is Black Sport?

Toaletní voda vám mnohem déle vydrží, pokud ji uchováte v originální papírové krabičce, na chladném místě bez přístupu přímého světla. Toaletní vodu Black is Black Sport můžete skladovat i v ledničce, která naopak nevyhovuje parfémům s vyšší koncentrací vonných látek. Dobrým místem pro toaletku je i zásuvka v ložnici, kde ji máte po ránu na dosah.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest