Nuparfums Black is Black Fresh Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Parfémovaná voda Nuparfums Black is Black Fresh je orientální, ale překvapivě svěží vůně pro mladé svobodomyslné ženy. Osloví rebelky, které se nebojí občas porušit pravidla, aby vyjádřily své pravé touhy a uchopily svůj osud pevně do rukou. Svůdné tóny parfémované vody Nuparfums Black is Black Fresh vám zvednou sebevědomí v jakékoli situaci: v zaměstnání, odpolední kavárně, na rande i na večírku.

Lákavé spojení citrusů, růže a jasmínu

Parfém Nuparfums Black is Black Fresh otevírá exploze energie v podobě citrusových plodů. Konkrétně vás nabijí esence z pomeranče a bergamotu. Srdce patří tradičním, ale stále žádaným květinám, které nejvíce milují i Češky: růži a jasmínu. Spodní vrstvu parfému Black is Black Fresh vytváří afrodiziakální pačuli a vetiver.

Jak používat vůni Black is Black Fresh?

Parfémovanou vodu Nuparfums Black is Black Fresh aplikujte ještě před obléknutím na místa těla, která jsou nejvíce prokrvená, na takzvané pulzní body. Nejlepší je zápěstí, ušní lalůčky, loketní a podkolenní jamky, krční tepna a spánky. Parfémovaná voda vynikne také vzadu na krku – bude se za vámi lehce nést a okouzlovat vaše okolí. Podle legendární módní návrhářky Coco Chanel se má žena navonět tam, kde touží být políbená. Ovšem jemně, samozřejmě…

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest