Nuparfums Black is Black Aqua Essence Toaletní vody pro muže

Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
289
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Nuparfums Black is Black Aqua Essence se sílou oceánu reprezentuje uvolněný styl i klasickou eleganci, obě potřebná vyjádření současného muže. Jako ideální vonný doplněk se uplatní především v teplejším ročním období a při denních příležitostech. Spolehlivě vás doprovodí do školy, kanceláře i při volnočasových aktivitách. Její vzrušující citrusové a dřevité tóny nenechají žádnou ženu chladnou!

Moderní sexy pánská toaletní voda

Parfém Black is Black Aqua Essence otevírají mužné esence z bergamotu a verbeny, které se po pár minutách proměňují v dychtivé srdce tvořené větvičníkem a kumarinem. Santalové dřevo a jihoamerické tonkové boby vytvářejí charizmatický základ vůně a na vaší pokožce přetrvají celé hodiny. Podpořte svou sexuální přitažlivost a sebevědomí vůní Black is Black Aqua Essence! Nanášejte ji během dne opakovaně na pulzní body – zápěstí, ušní lalůčky a podobně.

Pánské vůně značky Nuparfums

Nuparfums je mladá, ale od počátku populární americká kosmetická značka, která vznikla roku 2006 a má sídlo v New Yorku na Madison Avenue. Nejvíce žádaná je pánská i dámská série vůní Black is Black, do níž patří i toaletní voda Nuparfums Black is Black Aqua Essence. Flakonků s nápaditou a svěží vůní se celosvětově prodaly už miliony. Osloví průzračně modrá esence i vás? Může být i tipem na cenově dostupný dárek pro mladého muže.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: