Nina Ricci Les Delices de Nina Toaletní vody pro ženy

11x

Popis produktu

Toaletní voda Nina Ricci Les Delices de Nina je rozmarná sladká vůně plná šťavnatého ovoce a bonbónů, ukrytá ve skvostném zlato-růžovém flakonu. Zpříjemněte si všední dny, vyzkoušejte neobvyklé věci, otevřete se inspiraci! K tomu všemu vás podnítí ovocné a další požitkářské ingredience parfému Nina Ricci Les Delices de Nina. Otevírá se citronem a mandarinkami, jeho neodolatelné srdce vytvářejí svůdné karamely a jahody, základ patří delikátním malinám, pralinkám a pižmu. Navzdory množství vyjmenovaných sladkostí působí celek elegantně, nepřeslazeně.

Hravá vůně, díky níž si vychutnáte každý okamžik

Parfém Nina Ricci Les Delices de Nina vám dovolí zapomenout na každodenní starosti. Díky jeho rozverným tónům můžete prožít každou chvilku naplno, třeba i na nudné pracovní poradě. Stres nemá šanci – s voňavým potěšením od Niny Ricci lze mít jedině dobrou náladu! Aby vám tento luxusní francouzský parfém vydržel stále v dobré kvalitě, skladujte ho v chladnějším prostředí bez přístupu slunečních paprsků. Zásuvka v ložnici, případně kabelka bude ideální.

Hodnocení 4.6
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 11hodnocení uživatelů

Recenze 11x


  • Nádherná vůně.
Kevin Seiter

Přítelkyně nadmíru spokojena

jarina

Sice jako letnička dost drahá, ale je moc hezká. Skutečně letní ovocně trošku kyselé bonbóny, hezky osvěží, je to taková rozvrkočená a rozjásaná vůně. Dobrý nákup.

teepe

skvělá výdrž, i po 12 hodinách ji neustále cítím!!!

Michaela

Super


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: