Získejte sprchový gel zdarma k nákupu značky HUGO BOSS nad 490 Kč!

Nike Perfumes Green Man Toaletní vody pro muže

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Nike Green Man je moderní vůně pro sebevědomého a nezávislého muže. Lákavě zelená toaletka ze série Colors od španělské značky Nike slučuje vybrané ovocné, dřevité a kořenité akordy, které na vaší pokožce vytvoří auru neodolatelnosti. Toaletní voda Nike Green Man měla na trhu svou premiéru v roce 2014.

Od citronu po pižmo

Pánský parfém Nike Green Man otevírají svěží noty citronu, afrikánu a jablka. Jeho srdce naplňuje elegantní cedrové dřevo okořeněné hřejivou skořicí. Svůdný základ vytváří pačuli, ambra a pižmo. Pro ušetření času při aplikaci nastříkejte toaletní vodu Nike Green Man vydatně na levé zápěstí, ihned ho otřete o pravé zápěstí a pak ještě vůni přeneste rukama vždy na protilehlou stranu krku. To samé zopakujte zhruba po 4, 5 hodinách a budete skvěle vonět celý den.

Není Nike jako Nike…

Španělská značka Nike, inspirovaná řeckou bohyní vítězství, ztělesňuje sílu, rychlost a nezdolnou energii. S americkou sportovní značkou Nike nemá nic společného – kromě slůvka ve svém názvu Nike Perfumes since 1929. Španělská značka Nike uvedla svou první vůni na trh již v roce 1929. Od té doby vyvinula široký sortiment osvěžujících a okouzlujících parfémů, které zachycují podstatu a životní styl současného muže a ženy. Značku zastřešuje společnost De Ruy Perfumes, jejíž parfémy, kosmetika a výrobky osobní hygieny se prodávají ve více než 60 zemích na všech 5 kontinentech.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: