Nasomatto Narcotic Venus Parfémy pro ženy

2x

Popis produktu

Neuvěřitelně silná a opojná sexuální energie, která je vlastní každé ženě, se ukrývá pod názvem Narcotic Venus značky Nasomatto. Nizozemská značka niche parfémů představuje vůně, které jsou vytvořeny z nejkvalitnějších vonných ingrediencí a jsou zpracovány velmi složitým, unikátním procesem. Parfémy této značky jsou určeny pro ženy, které si potrpí na unikátní vůně vytvořené po vzoru mistrů parfumérů. Vůně, které vytvářejí dokonalou symfonii, jež si získá vaše smysly. Parfém pro ženy Nasomatto Narcotic Venus z vás dokáže vytvořit bohyni. Venuše je bohyní krásy a lásky, vůně parfému je stejně božská a jedinečná jako samotná podstata ženskosti.

Jedinečný parfém pro ženy

Elegantní flakonek v jemně růžové barvě s výrazným uzávěrem v sobě ukrývá extrakt, který se přibližuje tajemství svůdnosti a smyslnosti žen. V parfému Nasomatto Narcotic Venus se snoubí pouze čtyři pečlivě vybrané ingredience, které společně utváří unikátní vonnou symfonii. Neodolatelná květinová vůně tuberózy, omamné akordy jasmínu a lilie a pikantní vůně koření jsou akordy, které si podmaní všechny vaše smysly. Okouzlete své okolí a podtrhněte svou krásu s parfémem pro ženy Nasomatto Narcotic Venus.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2xrecenze zákazníků

Recenze 2x


S.

Opojná, bohatá vůně, která je klidná, nevnucuje se. Pozoruhodně vyvážená a dospělá. Sillage vynikající, výdrž nekonečná.

X

Tuberóza ... ale tak krásná, ze to bere dech!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: