Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Řada

Naomi Campbell Cat Deluxe

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Naomi Campbell Cat Deluxe

„Tahle kočka opravdu ví, co jí sluší,“ pochválí vás s velkou pravděpodobností okolí, když použijete koketní vůni Naomi Campbell Cat Deluxe. Chcete-li být sebevědomá a žádoucí, obklopte se tímto svůdným mixem květin, koření, vanilky a broskve z módní dílny supermodelky Naomi Campbell! Vaše smysly osloví i rozkošný flakonek s bambulkou.

Naomi Campbell Cat Deluxe: prudce svádivá vonná řada

Tak honem, na jaké vonné složky se můžete těšit v kompozici Naomi Campbell Cat Deluxe? V úvodu nabízí orientální tóny sladké frézie a kardamomu, v srdci intenzivní broskev doprovázenou sladkou fialkou a pivoňkou, v afrodiziakálním základu pak vanilku, pižmo, pačuli, ambru a elegantní dřevitý akord. Vonná řada Naomi Campbell Cat Deluxe zahrnuje i lákavé dárkové kazety. Obsahem setu může být například toaletní voda, sprchový gel a tělové mléko. Použitím shodně provoněného parfému a kosmetiky docílíte účinného vrstvení vůně Cat Deluxe na pokožce, takže budete neodolatelná od hlavy až k patám.

Nalaďte se na vlnu Naomi Campbell

Supermodelka Naomi Campbell už celá desetiletí ohromuje svým exotickým vzhledem a vytříbeným stylem. Vedle úspěšného působení v modelingu také vydala knihu, vystupovala ve filmech, videoklipech nebo v seriálu Empire, investovala do řetězce restaurací, působí v charitě i v oboru parfumerie. Zabodoval už její první parfém Naomi Campbell z roku 1999. Zde si můžete zajistit neméně populární vonnou řadu Naomi Campbell Cat Deluxe z roku 2006.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest