Mycí žínky

Filtrovat
  • Nenalezeny žádné produkty.

O sortimentu Mycí žínky

Vsaďte při očistě těla na mycí žínky, které vytvoří z trošky sprchového gelu bohatou pěnu, pokožku umyjí opravdu důkladně a přitom šetrně. Zároveň ji jemně prokrví a namasírují. Mycí žínky se vyrábějí pro ženy, muže i děti, v mnoha tvarech, velikostech a barevných provedeních. Vybavte vaši rodinu mycími žínkami, s kterými bude sprchování a mytí hned příjemnější!

Tipy na mycí žínky pro děti

Dopřejte vašim dětem třeba mycí žínku Minions Wash Mitt ve tvaru oblíbené postavičky, s níž se nemilá večerní povinnost stane atraktivitou. Mycí žínky patří i do dárkových sad pro zábavné koupání od značky Disney Princess. Děti jsou z této kosmetiky nadšené. Když už nevíte, jakou hračku jim koupit, kosmetická péče o dětské tělo může být trefou.

Sprchová kosmetika online

Vyberte si u nás pohodlně na jednom místě veškerou sprchovou kosmetiku a potřeby – moderní sprchové gely, krémy, oleje a pěny, tekutá i tuhá mýdla, tělová mléka do sprchy, žínky a houby. Mezi TOP sprchovou kosmetiku našich zákazníků patří značkové sprchové gely Lacoste, HUGO BOSS či Adidas, které obvykle doplňují stejnojmenné toaletní a parfémované vody. Podpoříte-li vaši oblíbenou vůni sprchovou kosmetikou stejné řady, bude vás těšit několikanásobně více.

Doprava:
Platba:
Certifikace: