Nastavení filtrů

Mycí houby

Filtrovat
  • Nenalezeny žádné produkty.

O sortimentu Mycí houby

S mycí houbou a vybranou kosmetikou šetrně očistíte pokožku celého těla od nečistot a odumřelých kožních buněk. Přitom kůži také lehce namasírujete a vzpružíte. Dopřejte si důkladné umytí a každodenní hýčkání ve sprše s moderní mycí houbou!

Tvary, materiály a podoby mycích hub

Mycí houby nabízejí mnoho tvarů, materiálů i podob. Existují také speciální mycí houby pro jemnou ženskou pleť, a naopak pro mužskou odolnou kůži. Na své si přijdou i děti, jimž výrobci vycházejí vstříc atraktivním provedením mycích hub. Nejčastěji jsou v koupelnách k vidění lehké syntetické mycí houby s ouškem na zavěšení, které vytvoří z trošky sprchového gelu bohatou pěnu a tím ho šetří. Na místě je i rozlišení mycích hub barvami, aby každý člen rodiny poznal tu svou. Přízni uživatelů se dnes těší rovněž nebělené mořské houby, které při mytí pokožce předávají jód a další minerály. Mycí houby mohou mít díky více vrstvám, specifickému materiálu či tvarování i peelingové účinky, některé jsou hypoalergenní, napuštěné přírodními látkami a podobně. Šikovné jsou i malé měkké odličovací houbičky.

Tipy na dámské a dětské mycí houby

Vyzkoušejte například dámskou mycí houbu Dove Bath Sponge nebo dětskou mycí houbu Minions Wash Mitt ve tvaru oblíbené postavičky, s níž se nepopulární mytí stane ihned zábavou. „Děti jsou nadšené,“ potvrzuje v recenzi jedna maminka. Mycí houbu (spolu se sprchovým gelem s vůní jahod) obsahuje také dětská dárková kazeta Chupa Chups Strawberry Dream.

Doprava:
Platba:
Certifikace: