Montblanc Starwalker Toaletní voda pro muže 50 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

29x

Popis produktu

Toaletní voda Montblanc Starwalker je nadčasově elegantní vůně pro charismatického muže, v níž se fantasticky prolínají citrusové, dřevité a kořenité složky. Pro prestižní značku Montblanc ji roku 2005 sestavil parfémář Michel Almairac. S vůní Starwalker zazáříte jako hvězda, ať už se budete pohybovat kdekoli. Vynikne zejména v teplejším ročním období a přes den, ale ve větším množství ji můžete aplikovat i před slavnostní večerní akcí.

Souhra hřejivého dřeva a koření

Parfém Montblanc Starwalker otevírají svěží tóny mandarinky, bergamotu a bambusu, které střídá srdce z cedru, santalu a bílého pižma. Pikantně kořeněný základ vytváří muškátový oříšek, zázvor a vzácné pryskyřice. Osvědčená souhra hřejivého dřeva a koření spolehlivě podpoří každého úspěšného muže či lva salónů. „Parfém Montblanc Starwalker používám již tak 7 let v kuse a nehodlám měnit. Je skvělý k jakékoli příležitosti,“ stojí v jedné z recenzí.

Stylové doplňky značky Montblanc

Luxusní značka Montblanc působí na světových trzích již od roku 1906. Vyrábí stylové doplňky, především psací potřeby, kožené zboží, hodinky a parfémy, vše v limitovaných edicích. Mezníkem je pro ni rok 1924, kdy vzniklo legendární pero Meisterstück, nejslavnější psací nástroj všech dob. Společnost Montblanc je aktivní rovněž v charitě. Seznamte se s ní například prostřednictvím pánské toaletní vody Montblanc Starwalker.

Hodnocení 4.5
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 29hodnocení uživatelů

Recenze 29x


  • ...
Anonymní

Používám již tak 7 let v kuse a nehodlám měnit. Je skvělá k jakékoliv příležitosti.

František

Příjemná vůně

Markéta

Sportovně elegantní vůně pro muže, kteří vědí co chtějí.

velmi dospělá vůně,


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: