Montblanc Presence d´Une Femme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Montblanc Presence d´Une Femme

Hledáte-li dlouhotrvající, sexy a cenově příznivý parfém od dobré značky, seznamte se s vonnou řadou Montblanc Presence d´Une Femme (2002). Jedná se o první dámskou vůni proslulé značky Montblanc, která až do nástupu nového tisíciletí tvořila jen parfémy pro muže. Snad proto má toaletní voda Presence d´Une Femme mírný, avšak velmi přitažlivý pánský nádech… Zdobí ji oválný zlatě-bílý design – potěcha pro každé oko, které na ní spočine.

Montblanc Presence d´Une Femme: svůdná mandarinka, pepř a růžové dřevo

Dámskou vonnou kompozici s unisex laděním Montblanc Presence d´Une Femme otevírá svěží list ananasu, šťavnatá mandarinka a pikantní pepř. Srdci vládnou něžné květiny – brambořík a orchidej. V základu si vychutnáte květ vanilky, pačuli, elegantní růžové, santalové a mahagonové dřevo. O mistrovské promíchání uvedených ingrediencí se zasloužil parfémář Michel Almairac.

Další důkaz, že ikonická značka Montblanc dárky opravdu umí

Orientálně-vanilková toaletní voda Montblanc Presence d´Une Femme se objevuje na trhu i v dárkovém balení se shodně aromatizovaným tělovým mlékem pro luxusní vonnou péči o pokožku celého těla. Kořeny francouzské značky Montblanc sahají až do roku 1906. Společnost proslula zejména přepychovými psacími potřebami. Její pero „Meisterstück“ z roku 1924 se postupně stalo nejslavnějším a nejpoužívanějším psacím nástrojem. Také nadčasově elegantní parfémy značky Montblanc jsou vítanými dárky pro pány i dámy. Věnujte ženě svého srdce toaletní vodu nebo celý set Montblanc Presence d´Une Femme!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest