Montale Paris Intense Pepper Parfémované vody unisex

1x
Předpokládané doručení
v úterý - 22.09.
Předpokládané vyzvednutí
od zítřka - 21.09.

Popis produktu

Pierre Montale, zakladatel stejnojmenné značky, strávil část svého života v Saúdské Arábii. Tam vytvářel unikátní parfémy pro vysokou společnost, členy aristokratických kruhů i saúdskoarabského krále a jeho choť. Po svém návratu, v roce 2003, založil v Paříži svůj vlastní parfumérský dům. Jeho záměr byl jasný – představit západnímu světu noblesu a úchvatnost orientálních parfémů. A tak každý flakon jeho vůní skrývá záhadnost Blízkého východu, kus Arábie, ale i jeho lásku a vášeň k parfumérskému umění. Parfémované vody Montale jsou umíchány jen z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality a ve vysoké koncentraci. Díky tomu jsou velmi intenzivní a dlouhotrvající. Vůně se ukrývají v ikonických hliníkových flakoncích, které brání průniku světla a tím chrání drahocenné vonné esence, které se v něm nachází. Každý parfém je namíchaný osobně mistrem Montalem. Díky tomu se budete cítit skutečně výjimečně…

Parfémovaná voda Montale Paris Intense Pepper je vzrušující výbuch peruánského růžového pepře spolu s jeho černým příbuzným z Madagaskaru. Neskutečně kořeněná exploze, doplněná o citron ze Sicílie. Nezapomeňme ale i na střídmější akordy květinového srdce. Ty se později harmonicky prolnou do spodních tónů, tvořených cedrovým a agarovým dřevem s hřejivou ambrou, bílým pižmem a dubovým mechem.

Montale Paris Intense Pepper je silně aromatický unisex parfém s neskutečnou výdrží, díky které ho můžete na oblečení ucítit ještě druhý den. Intense Pepper není pro žádné květinky. Jeho bohatost a říz ustojí jen ti nejsmělejší. Troufnete si?

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

Moc mi voní, měla bych ho nejraději jen pro sebe :-)

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: