Montale Paris Intense Cherry Parfémované vody unisex

Popis produktu

Máte rádi vůni třešní? Pak si zamilujete také vůni parfémované unisex vody Intense Cherry značky Montale Paris. Vůně, která je určena pro ženy i pro muže, byla uvedena na trh v roce 2017. Na první pohled je vůně výjimečná designem flakonku v růžovo-oranžové barvě, těšte se však také na poklad, který se ukrývá uvnitř. Stane se parfémovaná voda, ve které se snoubí šťavnaté ovocné akordy a něžná vůně květin, vaší druhou kůží?

Ovocně-květinová vůně

Hned z úvodu se seznámíte s klíčovou složkou, kterou se stala lahodná vůně třešně, jež je doplněna svěžím aromatem bergamotu. Poté, co úvodní tóny odezní, vaše tělo provoní něžná vůně květin, spojení růže a tajemného jasmínu, které u žen podtrhne eleganci a u mužů zvýrazní charisma. Závěrečné tóny vás unesou na vlně hřejivého santalového dřeva, smyslného pižma a sladké vanilky. Překvapte své okolí výjimečnou vůní parfémované vody Montale Paris Intense Cherry.

Alternativy produktu Alternativy Montale Paris Intense Cherry

Líbí se vám vůně Montale Paris Intense Cherry? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Montale Paris Intense Cherry velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: