Montale Aqua Gold Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Montale Paris Aqua Gold je unisex vonné dílo inspirované krajinou nádherného ostrova Capri, spojující čerstvost italské levandule a citrusů s nostalgickým jasmínem, květem pomerančovníku, cedrem, kůží a bílým pižmem. Aqua Gold skvěle vynikne při denním nošení na jaře a v létě, kdy celá příroda jásá za svitu slunečních paprsků. Připojte se i vy a ukažte světu svou dobrou náladu!

Energie citrusů a cedru

Parfém Montale Paris Aqua Gold směle útočí na ženské i mužské smysly. Afrodiziakální dřevitě-citrusovou vůni z roku 2018 otevírá příjemné levandulově-citrusové aroma. Střední vrstvu naplňuje květ pomerančovníku a jasmín, základ pižmově-dřevité akordy s koženými podtóny. Kompozice Montale Paris Aqua Gold spadá do kategorie niche vůní, pro něž je typická originalita, avantgardní umění, vybrané složky a pečlivá výroba. S ní se v davu neztratíte!

Vydejte se na Capri

Na luxusní italský ostrov Capri, omývaný azurově modrým mořem, se můžete dostat lodí ze Sorrenta či Neapole, ale rovněž díky parfémované vodě Montale Paris Aqua Gold, alespoň v mysli. Capri se také říká Modrý ostrov – i pro světoznámou Modrou jeskyni Grotta Azzurra. Nabízí rovněž úchvatné bílé skály, exkluzivní pláže, památky, náměstíčka či stylové kavárny. Jen těch turistů stále přibývá, a tak není vůbec marné přivolat si vůni Capri pouhým ponořením nosu do zápěstí provoněného parfémovanou vodou Aqua Gold…

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest