Mercedes-Benz Vip Club Addictive Oriental by Alberto Morillas Toaletní vody pro muže

6x

Popis produktu

Toaletní voda Mercedes-Benz Vip Club Addictive Oriental by Alberto Morillas je pikantní vůně s lákavým fialovým designem, přímo pozvánka na víkendovou vyjížďku luxusním vozem Mercedes-Benz. Hledáte elegantní toaletní vodu pro partnera? Dárek pro muže k Valentýnovi? Případně první parfém pro sportovně založeného syna? Zvolte atraktivní toaletní vodu Addictive Oriental by Alberto Morillas!

Svěží mátově-levandulová kompozice pro muže

Parfém Addictive Oriental by Alberto Morillas otevírá intenzivní máta v doprovodu citronu. Jeho srdci vládne levandule, šalvěj a fíkový list. V základu jsou nejvýraznější tonkové boby, santalové a kašmírové dřevo. Osvěžující toaletní voda z roku 2015 nejlépe vynikne při denním nošení od jara do podzimu. Nic vám však nebrání vzít tento doplněk i na zimní večerní VIP akci. Za této situace přitvrďte v množství aplikované toaletní vody a využijte na maximum pulzní body – spánky, krční tepnu či zápěstí.

Od legendárního parfémáře Alberta Morillase

Slavný španělský parfémář Alberto Morillas (ročník 1950) se rád inspiruje vonnými akordy Středozemního moře – citrusy, levandulí, vybranými květinami a dřevinami. To vše je patrné i z návykové vůně Mercedes-Benz Vip Club Addictive Oriental. Alberto Morillas vytvořil i další žádané parfémy, například Calvin Klein CK One, Kenzo Flower, Bvlgari Omnia, Cartier Panthere de Cartier nebo Giorgio Armani Aqua di Giò pro ženy.

Hodnocení 5.0
  • 89 %zákazníků doporučuje
  • 6hodnocení uživatelů

Recenze 6x


Vyhoda: cena

Herzina Petr

  • Vynikající vůně
Petr Herzina

Mám již celou řadu EDT Mercedes a jsou perfektní a pokud vlastíte i auto Mercedes Benz tak uděláte dojem nejen jím.

  • Úplně vše
  • Nic

Roman

Doporučuji.

  • Změna parfému.
  • Vhodný doplněk k automobilu MB.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: