Maybelline Brow Ultra Slim

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Maybelline Brow Ultra Slim

Nepodceňujte nalíčení obočí – má velký vliv na celkový vzhled. Když se vám podaří najít správný tvar a odstín obočí, opticky zvětšíte a rozzáříte oči, ale i zúžíte a omladíte tvář. Stačí získat trošku dovedností a mít správnou pomůcku. Opatřete si líčidlo snů – tužku na obočí Maybelline Brow Ultra Slim! Ačkoli je velmi tenká, neláme se a poskytne vám precizní nalíčení na celý den.

Maybelline Brow Ultra Slim: populární tenká vysouvací tužka na obočí

Tajemstvím obliby tužky na obočí Maybelline Brow Ultra Slim je intenzivní pigmentace, přesný hrot pro snadnou práci, vestavěný kartáček pro závěrečnou úpravu a dlouhodobá trvanlivost vytvořeného nalíčení. Voděodolnou tužku na obočí Maybelline Brow Ultra Slim s veganským složením si můžete objednat v celé řadě odstínů, blond i hnědých, přesně podle vašeho typu.

Jak správně pracovat s tužkou na obočí Maybelline Brow Ultra Slim?

Za tužkou na obočí Brow Ultra Slim stojí jedna z nejpopulárnějších kosmetických značek – Maybelline. Přinesete si s ní domů i trošku atmosféry pulzujícího amerického velkoměsta New Yorku, s nímž je značka spjatá už více než 100 let. Jak s tužkou pracovat? Nejdříve obočí zlehka přečešte kartáčkem. Pak ho tuhou vytvarujte, dokreslete chybějící chloupky a na závěr opět použijte kartáček pro zjemnění, mírné rozmazání a celkově přirozený dojem. Díky tuze odolné vůči lámání a vestavěnému kartáčku vám líčidlo bude sloužit dlouho a k plné spokojenosti. Potěšením pro smysly je i jeho elegantní štíhlé provedení.

Doprava:
Platba:
Certifikace: