Max Factor Lash Crown

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Lash Crown

Když se ve vaší kosmetické výbavě zabydlí řasenka Max Factor Lash Crown, budete skoro jistě zahrnuta dotazy, zda nemáte umělé řasy. Která žena by si nepřála podobné lichotky…? Ano, tak skvělou práci odvádí při definování, prodlužování a maximalizování řas líčidlo Max Factor Lash Crown. Vřele doporučujeme vyzkoušet.

Max Factor Lash Crown: zručná řasenka se zlatou korunkou

Řasenka Max Factor Lash Crown je pro zajištění objemového efektu vybavena důmyslným dvojitým kartáčkem, který zachytí i nejmenší řasy. Během jediného tahu líčidlo řasy vizuálně zvětší, prodlouží a dodá jim násobný objem. A pokud to stále není ono, přejíždějte s ním po řasách opakovaně. Podle uživatelek se řasy krásně oddělí i natočí a nalíčení vydrží celý den – bez rozmazávání. „Konečně řasenka, která dělá, co říká,“ stojí v jedné ze zahraničních recenzí.

Nechte vyniknout své řasy s líčidlem Max Factor Lash Crown

S voděodolnou objemovou a prodlužující řasenkou Max Factor Lash Crown se řasy stanou korunou vašeho nalíčení. Legendární americká značka Max Factor, dodávající makeup maskérů filmových hvězd, přinesla na trh i další žádané řasenky: 2000 Calorie, Masterpiece, Divine Lashes či False Lash Effect. Nejlépe, když vyzkoušíte všechny a postupně dojdete k té nejlepší pro vás. Ostatně, řasenky je třeba často měnit, i z hygienických důvodů, takže důvod k nákupu se najde rychle. Zakladatel značky Max Factor tvrdil, že každá žena může být velmi půvabná s využitím správné dekorativní kosmetiky, pomůcek a technik líčení. A to s produkty jako Max Factor Lash Crown platí na 100 %!

Doprava:
Platba:
Certifikace: