Mauboussin Pour Lui Parfémovaná voda pro muže 100 ml

Popis produktu

Parfémovaná voda Mauboussin Pour Lui vás provede od levandule přes cedrové jehličí, pelyněk, badyán, kmín až k ambře, dubovému mechu a ebenu. Autorkou kompozice je parfémářka Violaine Collas, zkušená i v tvorbě niche vůní. Je-li vám 30 a více, tato elegantní pánská vůně ve stylovém flakonu by na vašem stolku rozhodně neměla chybět.

Pánský parfém Mauboussin Pour Lui se těší přízni uživatelů již od roku 2012:

  • ušlechtilý dřevitý levandulový doplněk pro moderního gentlemana,
  • určený k celoročnímu nošení, k denním i večerním příležitostem,
  • podle recenzí všestranný, dobře smíchaný z prvotřídních ingrediencí.

Kvalitu parfémované vody Mauboussin Pour Lui vytváří i flakon

Hlavním zaměřením francouzské značky Mauboussin je šperkařství, a tak není divu, že i flakony jejich vůní jsou malými uměleckými díly. Přímo se nabízejí jako dárky pro významné osobnosti. Flakon parfémované vody Mauboussin Pour Lui je vyrobený z tmavého karmínově-hnědého skla a ctí ho čisté jednoduché linie. Uzávěr a kovová destička s názvem vůně jsou na rozdíl od tmavého flakonu stříbrné. Jejich masivnost zdůrazňuje reprezentativnost produktu. Parfémovaná voda Mauboussin Pour Lui je tak ideálním tipem na dárek pro partnera, tatínka, bratra, kamaráda, kolegu… Využijte příznivou cenu a schovejte si ji pro nejlepší příležitost, která se určitě brzy vyskytne. Anebo si ji pořiďte jen tak pro radost – pro sebe a právě teď!

Alternativy produktu Alternativy Mauboussin Pour Lui

Líbí se vám vůně Mauboussin Pour Lui? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Mauboussin Pour Lui velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: