Získejte sprchový gel Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zdarma k nákupu Vivaco nad 229 Kč.
Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?
Pro nákup s odloženou platbou stačí zvolit platební metodu:
Regenerační péče před kondicionérem pro poškozené vlasy Matrix Total Results The Re-Bond Pre-Conditioner.
Tato bezoplachová péče poskytne vlasům poškozeným a oslabeným z důvodu chemických úprav potřebnou výživu a regeneraci ještě před použitím kondicionéru.
Účinky:
· regeneruje a posiluje poškozené vlasy
· zvyšuje odolnost vlasů
· vlasy jsou lesklé a hladké
Použití: Aplikujte 1x týdně na umyté, ručníkem vysušené vlasy a nechejte 5 minut působit. Neoplachujte. Poté použijte Re-Bond Conditioner.
Líbí se vám vůně Matrix Total Results The Re-Bond Pre-Conditioner? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Matrix Total Results The Re-Bond Pre-Conditioner velmi podobné a mohly by se vám také líbit.
V košíku máte zboží za 0 Kč.
Nakupte ještě za 3 490 Kč a dopravu máte zdarma pro tyto dopravce (Zásilkovna na adresu, Česká pošta - Balík Na poštu, PPL Parcelshop, Česká pošta - Balík Do ruky, Česká pošta - Balík Do balíkovny, PPL, Zásilkovna)