Marina de Bourbon Rouge Royal Elite Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Parfémovaná voda Marina de Bourbon Rouge Royal Elite vezme za srdce každou milovnici sladkých ovocných vůní ve skvostných flakonech. Energický mix podtrhne vaše přirozené ženské kouzlo a smyslnost. Dodá vám takové sebevědomí, že si před vámi žádný muž nebude moci být jistý. Využijte naplno svých ženských zbraní! Díky parfémované vodě Rouge Royal Elite – vůni pro královnu – zazáříte v každé společnosti.

Jahoda, malina a vanilka svůdně propojené s ambrou

Dámský parfém Marina de Bourbon Rouge Royal Elite otevírají ovocné akordy malin, lesních jahod a černého rybízu. Střední vrstvu definuje vznešená růže, madagaskarský ylang-ylang a indický jasmín. V základu je nejvýraznější vanilka spolu s prohřívající ambrou, indonéským pačuli, santalovým dřevem a vetiverem. Rafinované propojení složek vůně Rouge Royal Elite podnítí vášeň, ať se s ní ocitnete kdekoli… Jako nejvhodnější období pro tuto vůni zvolily uživatelky jaro a podzim.

Vonné dílo francouzské značky Marina de Bourbon

Parfémy francouzské značky Marina de Bourbon jsou elegantní klenoty ukrývající smyslné vůně. V Paříži se po nich pídí slavné osobnosti z celého světa. Parfémová díla Marina de Bourbon jsou přitom za příznivé ceny, dostupné pro jakoukoli zájemkyni. Pořiďte si třeba dynamickou parfémovanou vodu Rouge Royal Elite z roku 2011, jejíž zlatý flakon kopíruje červený flakon předchůdkyně, kompozice Rouge Royal z roku 2002.

Alternativy produktu Alternativy Marina de Bourbon Rouge Royal Elite

Líbí se vám vůně Marina de Bourbon Rouge Royal Elite? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Marina de Bourbon Rouge Royal Elite velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: