MANCERA Velvet Vanilla Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda MANCERA Velvet Vanilla je explozivní temperamentní vůně, která podtrhne vaše přirozené ženské kouzlo či mužské charisma. Je totiž koncipovaná jako unisex, což znamená, že ji mohou nosit dámy i pánové. Moderní ovocně-květinovou vůni propojenou neodolatelnou vanilkou sestavil parfémový virtuóz Pierre Montale v roce 2016. Tvůrce předtím získal cennou praxi laděním exkluzivních vonných kompozic pro náročné členy královské rodiny v Saúdské Arábii.

V hlavní roli vanilka, tuberóza a hruška

Celoroční unisex parfém MANCERA Velvet Vanilla otevírá výrazná hruška spolu s andělikou, černým rybízem, mandarinkou, hřebíčkem a růžovým pepřem. Ingredience horní vrstvy se postupně prolínají s jasmínem, neroli, růží a tuberózou v srdci. Triumfální závěr patří dominantní vanilce a bílému pižmu. Jejich smyslné akordy se budou na vaší kůži vyjímat celé hodiny. Ať si vůni vezmete do kanceláře nebo do večerní společnosti, všude s ní zaručeně zaujmete.

Niche parfémovaná voda značky Mancera

Niche parfémy se vyrábějí z nejvzácnějších surovin, například z ambry, kůže, kadidla či sametové vanilky, a jsou korunované přepychovými flakony. Patří mezi ně i parfémovaná voda Velvet Vanilla od francouzské značky Mancera, která vznikla roku 2008 v Paříži jako spojení arabské a západní kultury. Objevte kouzlo Orientu prostřednictvím luxusní unisex vůně, která se stane i příjemnou ozdobou vašeho bytu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest