Lolita Lempicka Mon Premier Parfum

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lolita Lempicka Mon Premier Parfum

Ráda přijímáte pochvaly ve smyslu, že hezky voníte? Vyberte si do kanceláře i k volnému času parfém Lolita Lempicka Mon Premier Parfum (2017) a budete spokojená…! Parfémářka Annick Menardo do jeho hlavních rolí obsadila aroma třešně, badyánu, lékořice, fialek a pralinek. Květinově-ovocně-gurmánský mix ještě doplnila břečťanem, kosatcem, amaryllisem, vanilkou, tonkou, pižmem a vetiverem.

Lolita Lempicka Mon Premier Parfum: výjimečná vůně pro výjimečnou ženu

Mon Premier Parfum má atraktivní vonné složení i flakon. Ten vychází z tradic značky, ale je mírně pozměněný. „Jablíčko“ pokryté listy břečťanu ozdobily fazety, lahvička získala zlatý vršek i přívěsek s listem břečťanu a dvěma písmeny L, iniciálami Lolity Lempické. Krabička je provedena v bílé a žluté barvě. Kampaň nafotil Jean-Baptiste Mondino a půvabné, přímo pohádkové šaty pokryté břečťanovými listy pro modelku a herečku Thylane Blondeau navrhla sama Lolita Lempicka. S tímto trvanlivým a sexy vonným doplňkem ještě vyzdvihnete svou silnou a jedinečnou osobnost.

První 100% veganský parfém značky Lolita Lempicka

Lolita Lempicka Mon Premier Parfum se v duchu současné filozofie značky pyšní 100% veganským složením. Je prvním takto pojatým dílem Lolity Lempické. Nechte se s ním unášet na křídlech fantazie a těšte se z příjemného pocitu, že díky vašim požitkům nemusela trpět příroda. Na trh přicházejí i luxusně provedené dárkové sady Lolita Lempicka Mon Premier Parfum. V jedné z nich doplňuje parfémovanou vodu shodně provoněné tělové mléko.

Doprava:
Platba:
Certifikace: