Le Tour de France Le Tour de France Toaletní vody

1x

Popis produktu

Vůně toaletní vody Le Tour de France značky Le Tour de France vám dá pocítit jedinečnou atmosféru nejslavnějších cyklistických závodů na vlastní kůži. Vůně, která je inspirována závodníky, kteří jsou na kolech rychlejší, než samotný vítr, byla představena v roce 2015. Také design vůně je provázaný cyklistickou tématikou a motiv kola na flakonku vůně nesmí chybět. Unisex vůně toaletní vody Le Tour de France Le Tour de France je určena pro muže i ženy.

Aromatická unisex vůně

Vůně, která je vhodná pro ženy a muže, jejichž srdce bije sportem a především vášní k cyklistice, se otevírá výraznými tóny levandule. Jedinečné aroma levandule se snoubí s vůní bazalky, výraznými akordy badyánu a jedinečnou vůní fenyklu. Také srdce vůně je tvořeno velmi intenzivními akordy, zastoupenými vůní pačuli, vetiveru, kardamomu a hřejivého santalového dřeva. Základ vůně je postavený na smyslném pižmu, vůni dubového mechu, vzácné ambry a specifické, živočišné vůně kůže. Oddejte se atmosféře závodů s vůní toaletní vody Le Tour de France Le Tour de France.

Hodnocení 4.0
  • 75 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

philosoraptorka

Příjemná toaletní voda ve stylu vintage kolínských, se kterými bohužel sdílí i horší výdrž. Navzdory počátečnímu mužnému tónu je v pozdější fázi nositelná všemi bez rozdílu. Po rozležení připomíná Blue Grass a trochu i Rive gauche, minimálně starou verzi.

  • cena
  • zajímavá kompozice složek
  • výdrž
  • ošklivé, i když bytelné balení
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: