Laura Biagiotti Aqua di Roma Toaletní voda pro ženy 100 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

20x

Popis produktu

Vůně, která je určená pro muže, jenž nezapřou svou romantickou stránku. Vůně, která je smyslná a pikantní. Vůně, jež nenechá jedinou ženu chladnou. To je vůně toaletní vody pro muže Aqua di Roma značky Laura Biagiotti. Vůně byla představena světu v roce 2004, jejím autorem je parfumér Domitille Michalon.

Fougére vůně pro muže

Aromatická fougére vůně pro muže Laura Biagiotti Aqua di Roma svou povahu a nezkrotnost poodhaluje citrusovými akordy ve spojení s rebarborou, sladkou vůní melounu a tóny máty. Kořenité srdce se prolíná se základními, mužnými dřevitými tóny a akordy jantaru. Nasajte jedinečnou atmosféru Říma s toaletní vodou pro muže Laura Biagiotti Aqua di Roma.

Hodnocení 3.9
  • 92 %zákazníků doporučuje
  • 20hodnocení uživatelů

Recenze 20x


Pavla

Vůně až příliš květinová. Těšila jsem se na white musk, ale bohužel cítím samé květiny až z toho začne bolet hlava. Ale své fandy určitě najde.

Petra

Nádherně ženská a jemná vůně bílých květin,elegantní a příjemná...Italský styl vůní nezklamal..

stapeli

Vůně pěkná, ale rychle pryč, skoro jsem ji necítila.

Blanka P.

Testr víčko nemá. Na rozprašovači byla v krabičce nasazena tvrdá kartonová trubička. Zřejmě ochrana před poškozením při přepravě. Hezký den.

teufel

Moc krásná a příjemná vůně.Mám dotaz,má tester víčko?


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: