Jedinečná a elegantní parfémovaná voda pro ženy La Vie Est Belle značky Lancome byla představena v roce 2012. Za jejím konceptem se ukrývá touha vytvořit vůní založenou na jednoduché kráse, svobodě a vizi štěstí. Vůně je představou života plného radosti a potěšení z nepatrných maličkostí. Svou tvář parfémované vodě Lancome La Vie Est Belle propůjčila hollywoodská herečka Julia Roberts.
Na vzniku parfémované vody Lancome La Vie Est Belle se podíleli hned tři mistři parfuméři. K finální verzi vedly tři roky komponování vonných složek a 5000 verzí této vůně. Není proto divu, že výsledná vůně je opravdovým skvostem ve světě parfémů. Klíčovou ingrediencí parfémované vody je iris, doplněný jasmínem a květy pomerančovníku. Černý rybíz a hruška dodávají vůni ovocný nádech, zatímco vanilka s pralinkou v základu se starají o gurmánskou sladkou tečku. Nic nepodtrhne vaši krásu lépe než vůně, jež je inspirována právě samotnou podstatou krásy a radostí ze života. Zahalte se omamným závojem vůně parfémované vody Lancome La Vie Est Belle a vychutnejte si její pohlazení.
Líbí se vám vůně Lancôme La Vie Est Belle? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Lancôme La Vie Est Belle velmi podobné a mohly by se vám také líbit.
La Vie Est Belle je jeden z novějších hitů osvědčené značky Lancôme. Lancôme umí krásné, velmi ženské vůně – Poême, Miracle, legendární Trésor, elegantní klasika Magie Noire. Není divu, že i La Vie Est Belle se rychle vyšvihla mezi nejprodávanější parfémy.
Zmiňované legendy Trésor a Poême patří mezi poměrně sladké parfémy a La Vie Est Belle k nim můžeme směle zařadit. Její hlavní ingredience jsou totiž čokoládové pralinky a vanilka. Propagační materiály sice uvádějí jako základní složku kosatec, ale nevěřte jim, ten je v La Vie Est Belle jen na dokreslení. Květinové tóny včetně jasmínu a pomerančového květu jsou zatlačené do pozadí a jejich úkolem je jen uhlazovat a zakulacovat tóny čokolády, vanilky a pačuli. (Pralinkám nádech jasmínu a sametového kosatce sluší – je to ostatně oblíbená kombinace v parfémech Guerlain, např. v L’Instant Magic nebo exkluzivních řadách.)
Je asi jasné, že kdo nemá sladké parfémy rád, toho La Vie Est Belle nepotěší. Je poměrně výrazná, dlouho vydrží a dlouho si také udržuje svou sladkost. Pokud byste raději uvítaly lehčí verzi, zkuste La Vie Est Belle Eau de Toilette, variantu Florale nebo novou La Vie Est Belle L’Éclat.
oblibeny parfem,krasna vuně
Luxusní parfém.krásná sladka vůně a velice dlouho vydrží.maximální spokojenost.Lancome moc ráda používám.
Spokojenost. Dobře zabalené, vše v pořádku. Krásná vůně, kterou už mám po několikáté.
Tento parfém jsem dostala poprvé před 5 lety v Lichtenštejnsku a od té doby nepoužívám jiný. Ta vůně je prostě úžasná.
Nejlepší, mám více parfému, ale tento vede
hezky voní ,oblíbený
Krásná vůně,nevšední, dlouhá výdrž... Všichní chválí, ptají se na značku
Úžasná vydrž, top vůně
Ikdyž tuto vůni používá dosti žen, mám ji nejraději, stejně na každé voní jinak
Velmi příjemná vůně
Nádherná neodolatelná vůně, která dlouho vydrží
nádherná vůně, dlouho vydrží
Nádherná vůně
Je prostě 1* mezi vůněmi
Stálice, parfém mám už třetí, je to jistota, voní nádherně, perfektně drží, rozvíjí se.
ano
nemá chybu opakovaně kupuji
Doporučuji každý chválí .
Doporučuji každý chválí .
Krásná, dloutrvajici vůně.....
dlouho trvající nádherná vůně, kterou ocení i ti, kolem kterých jdete
Zkušenost máme pouze se vzorkem takže uvidíme zdali to splní očekávání.
Krásně voní
výborná kombinace velikosti parfému a doplňující péče
Nejlepší vůně, co se výdrže týče, pro milovnice sladších vůní, stále se k ní vracím, vůně střídám, ala tato vede
nepoužívám - dárek
Zatím jsem vyzkoušela pouze jednou u kamarádky a vůně mě zaujala, proto jsem si objednala.
Super vůně.
užívám ji léta
Je to nádherná vůně .
Jednou za rok si ji kupuji nebo škemrám, abych jí dostala k vánocům. Ale se tam použiji od De Ruy napodobeninu Long Island - voní stejně jako originál, je levná. Akorát vůně nevydrží tak dlouho intenzivně vonět - nevadí, nastříkám se víckrát
Luxusní vůně.
Moje víceletá stálice, která nezklame.
příjemná dlouhotrvající vůně
Já tuto vůni miluji a používám ji velmi dlouho. Když v mezičase koupím jinou, znovu se k této vrátím.
příjemná vůně
Dostala jsem darem a okamžitě si ji zamilovala. Je vhodná k celoročnímu užívání, její sladká vůně v létě pohladí a v zimním období zahřeje a povzbudí. Vynikající výdrž, velmi intenzivní vůně, stačí málo a voní do prvního vyprání. Jsem spokojená a již dlouho kupuji či dostávám. Vůně na jedničku s hvězdičkou a to je pět hvězdiček málo :-)
Velká výdrž-dlouholeté používání
Je to oblíbený parfém mé dcery.
Nejkrásnêjší vùně,nejdelší výdrż
Nádherná vůně dlouho vydrží na oblečení i několik dní. Třeba na šátku nebo šálce.
Excelentní
Jsem s tímto parfémem moc spokojena, může všem doporučit, krásná vůně pro ženy.
Velmi příjemná vůně. Kvalita.
Vřele doporučuji všem dalším klientkám.....
Výhodou parfému, je že pokud stříknete přímo na oděv, tak vydrží do prvního vyprání.
voní mi
Voní pouze na vybraných jedincích, na ostatních nobtěžuje
Krásná ,dlouhotrvající vůnê,moje favoritka,
Vhodné do kabelky
Ideální pro romantičky a milovnice sladších vůní.
Milovnicím sladších vůní,používá ji sice,hodně żen,ale na každé voní jinak
Trvanlivost, jedinečná vůně.. ještě jsem nenašla podobnou této..nejde zaměnit.. věrnost vůně.. dlouho, dlouho ..vydrží na oblečení..
Byl to dárek pro ženu. 100% spokojenost. Je z něj nadšená.
Moje žena ho miluje ....
úžasná vůně
Tato vůně mi připomíná pařížskou lehkou holku, která se rozhodne, že si najde chlápka z lepší společnosti, který ji vytáhne z ulice, a tak si na sebe vezme trochu lepší oblečení, než obvykle, trochu lepší, byť sešlapané boty, strašně moc se nalíčí a nastříká na sebe parfém - tester - v drahé parfumerii. Ta vůně mi připadá přesně jako ta lehká holka: drzý, chce se dostat do vyšší kategorie, a dost možná se to povede. Je totiž smyslný, erotický a přitom svěží a mladý. Určitě se znovu objeví na mojí poličce, i když to asi nebude hned. Teď mám zálusk na trochu Guerlaina :-)
Velice krásná vune, kvalitní znacka
Tuto vůni určitě doporučuji milovnicím sladších vůní.
Dlouho vydrží. Příjemná denní vůně. Zamilovala jsem se na první čuchnutí :-D
vyhovuje mi .
Krásná, velmi osobitá vůně, dlouho vydrží, opakovaně si ji kupuji, pro mě jedničkou parfémů... :-)
Je to krasna vune
Doporučuji milovnicím sladších vůní a spíše k elegantnímu oblečení.
Nádherná
Vôňa La vie est belle sa stala mojou obľúbenou. Odolávala som jej z dôvodu, že ju vlastní veľa žien, je však tak kvalitná a krásna, že som pripustila, že si ju musím kúpiť. Má neskutočnú výdrž a konečne je to parfum, ktorý sa páči aj manželovi. Budem používať a nakupovať opakovane.
krásná vůně
příjemná nevtíravá vůně
Nádherná nevtíravá vůně,okolí velmi chválí.Určitě se k ní ještě vrátím.
Velmi jemná vůně, každý mi ji obdivuje, jsem v velmi spokojená, nakupuji opakovaně, doporučuji
Produkt jsem kupovala jako dárek kamarádce, která si vůni oblíbila. Zatím jsem vždy slyšela pouze pozitivní reakce.
Pro milovnice skadkych vuni
Tuto vůni ani nedokáži popsat. Na mě prostě nesedí. Vadí mi její intenzivní a pro mě až téměř chemická vůně. Nevadí mi těžké vůně, ale tato bohužel nejde.
...je prijemna...
krásně voní a dlouho vydrží
Používám již dlouhodobě, krásně voní a vydrží celý den.
Chtela jsem ji
tato vůně se mi líbí, už ji mám po druhé.
Velmi příjemná vůně. Používám přes den.
Život je krásný
Pěkná kolekce
Dárek pro ženu, oběma nám příjemně voní.
Jsem spokojená
Doporučuji , těm kdo mají rádi lehce silnější vůně.
nádherně voní a dlouho vydrží, každý se mě vyptává, čím to voním.
krásně voní
Vůni jsem zakoupil již podruhé své přítelkyni na základě předchozích zkušeností. Je to skvělý parfém, který nám oběma krásně voní.
nádherná ženská vůně, dlouho drží
Dlouho vydrží, a pokut chceš být jedinečná, rozhodně si tuto vůni kup!
Krasna letni vune pro aktivni zeny.
mam tuto vuni rada a jiz nekolik let ji pouzivam
.
Doporučuji
Luxusní vůně,jinou už nepoužívá. Prostě-voním každému.
Uzasna vune.Uz mam treti baleni.
Perfektní
Škoda, že už jí má kdekdo. Ale není se zase co divit, než si koupit něco, čím se polévám několikrát za den a za pár minut není nic cítit.
Voní naprosto úžasně.Super.
Skoro to vypadá, že jiná vůně neexistuje, je cítit všude a bohužel i dlouho, nosí ji téměř každá druhá jako DG v dobách své největší slávy. Pro mě je těžko snesitelná, obtěžující, sladce ulepená, vtíravá. Přesto připouštím, že složení by nebylo tak nepříjemné, pokud by se držela víc u těla a potěšila jen svoji nositelku a ty, co se odváží blíže. Jinak hrozí, že se namočíte do medu :-).
Kolegyně z práce tuto vůni nesnáší. Ale to je její problém ;-)
V košíku máte zboží za 0 Kč.
Nakupte ještě za 3 490 Kč a dopravu máte zdarma pro tyto dopravce (Česká pošta - Balík Na poštu, Česká pošta - Balík Do ruky, PPL, Česká pošta - Balík Do balíkovny)