Lalique Encre Noire A L´Extreme Parfémované vody pro muže

4x

Popis produktu

Parfémovaná voda Lalique Encre Noire A L´Extreme je elegantní pánská vůně dřevitého charakteru, která smyslně prohřívá během sychravých podzimních a zimních měsíců. Opřede vás rouškou tajemství a jako magnet přitáhne pozornost půvabných žen. Ty podvědomě zatouží vaše tajemství odhalit, čímž máte napůl vyhráno. Zbytek záleží jen na vás. Encre Noire A L´Extreme vám ovšem dodá jiskřivé sebevědomí, kterému žádná ženská duše neodolá.

Vůni otevírá dominantní cypřiš

Parfém Lalique Encre Noire A L´Extreme vás v úvodu uhrane výraznými tóny cypřiše, svěžího bergamotu a zvláštní pryskyřice elemi, která svou vůní připomíná borovice, ale také citrony. Středním tónům vládne nahořklý kořen kosatce, vetiver pocházející z Jávy i Haiti a doplňuje je nasládlé aroma kadidla neboli olibana, vonné pryskyřice z kmene stromů Boswellia sacra. Základ parfémované vody kombinuje nasládlou vanilkovou vůni benzoe, orientální santalové dřevo a exotické pačuli s dřevitě zemitým odérem.

Zdařilý počin parfémářky Nathalie Lorson

Parfémovaná voda Encre Noire A L´Extreme byla na trh uvedená v říjnu roku 2015. Navázala na úspěch původní pánské vůně Encre Noire z roku 2006, která byla v roce 2009 doplněná o dámskou verzi Encre Noire Pour Elle. Roku 2013 se edice rozrostla ještě o parfém Encre Noire Sport. Při tvorbě flakonů vůní Encre Noire posloužil jako inspirace designér René Lalique a jeho umělecké výrobky ze skla.

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 4x)

  • 80 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Honza

Pro ty co mají rádi vetiver je to jasná volba. Vůně je silná, dřevitá, na mě vynikají citrusové tóny. Výdrž a projekce je opravdu velká, je potřeba si dát pozor aby jste to s aplikací nepřehnali

  • - výdrž, síla, jedinečnost
  • - vůně není moc univerzální, rozhodně nedoporučuji do parného dne, ale to je každého věc
Lukáš

Dlouhá výdrž, krásná vůně , podobná Kenzo Air

Lukáš

Jsem nadšený. Kolik let jsem hledal náhradu za Kenzo Air a teď konečně můžu říct že je to tato vůně. Začátek je trochu jiný ale střed je úplně totožný

  • Nádherná vůně.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: