Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 pro ženy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 pro ženy

Jako spolehlivý posilovač ženského sebevědomí působí parfémová díla a doprovodná kosmetika z řady Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Přiberte ji na svou cestu odvážné a plně nezávislé ženy!

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12: vůně plné akce a dobré nálady

Žena a růže odjakživa patří k sobě, a tak není divu, že i mezi vůněmi Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 boduje parfémovaná voda Rose. Získáte ji v růžovém flakonu napodobujícím piké úplet. Horní vrstvu vytváří svěžest zelené mandarinky a máty, srdce sladká růže a plumérie, základ pak síla živočišného i rostlinného pižma. Jste-li vyznavačkou elegantní květinově-dřevitě-pižmové vonné kompozice, osloví vás dámská toaletní voda ženy Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant. Plisované tenisové sukně Lacoste vyzdvihují další tři vůně řady: Elegant, Sparkling a Natural. Plná svůdnosti je toaletní voda Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache, a to nejsme zdaleka u konce… Dokonalého navrstvení vůně Eau de Lacoste L.12.12 docílíte se sladěným sprchovým gelem.

Vonná řada vzdávající hold francouzské tenisové eleganci

Inspirací vonné řady Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 se stalo legendární polo tričko Lacoste L.12.12, u žen i tenisové sukně. Jak oděvy, tak parfémy Lacoste L.12.12 bodují vytříbenou sportovní elegancí a praktičností. Sáhne po nich svobodomyslná osobnost, která se plně spoléhá na své schopnosti a dovednosti. Parfém má pro ni být jen pověstnou tečkou za dokonalým outfitem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest