Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

La Rive

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce La Rive

Nové tisíciletí přineslo na světové trhy pánské, dámské i dětské vůně a kosmetiku La Rive, která si v ničem nezadá s produkty známých a mnohem dražších značek. Společnost La Rive dnes patří mezi přední výrobce parfémů v Evropě. Je-li pro vás důležitá dostupná cena při zachování výjimečné jakosti a originality, určitě se u ní rozhlédněte!

La Rive: uznávané parfémy pro vaši jiskru a šarm

Polská kosmetická značka La Rive, sídlící ve městě Grudziądz, je žádána ve více než 50 zemích na pěti kontinentech. Spolupracuje s předními francouzskými výrobci, čerpá ze zkušeností nejlepších parfémářů a uplatňuje tradiční oborové metody. Všechny parfémy, parfémované vody, toaletní a kolínské vody, parfémované deodoranty, sprchové gely či oleje na holení vyrábí ve vlastní moderní továrně. Bez kompromisů dodržuje mezinárodní standardy kvality. Chloubou značky je i výrazný design – flakonky, uzávěry i vnější obaly parfémů vznikají na základě původních projektů a patentovaných forem. Ne nadarmo značka La Rive získala za svou tvorbu řadu ocenění.

S vůněmi La Rive objevíte všechny odstíny bytí

Přízni se těší třeba toaletní voda a voda po holení La Rive Cabana pro muže. Harmonií aromat kardamomu, bílého mechu a eukalyptu odráží exotický jižanský rytmus. Na vaše smysly zaútočí také hřebíček, skořice a levandule. Cabana je víc než vůně: rovněž styl, volnost a nálada letních večerů plných sounáležitosti. Oba produkty se výtečně doplňují: voda po holení hydratuje a dezinfikuje kůži, uzavírá póry a tím usnadňuje hojení; toaletní voda provoní vaši kůži shodnou kompozicí zhruba na pět, šest hodin. Pro ženy je v nabídce například parfémovaná voda La Rive Bueno, nepokrytě sexy vůně s levandulí, konvalinkou a růži v srdci. Možná vás inspiruje parfémovaná voda La Rive Touch of Woman, která se svým složením podobá legendární dámské vůni Black Opium. Nebo se rozhodněte pro atraktivní vonnou řadu La Rive Cash s produkty pro ženy i muže. Ze široké nabídky značky La Rive si vybere každý zájemce, který chce udělat radost sobě či blízkým.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest