La Perla J´Aime Parfémované vody pro ženy

24x
Předpokládané doručení
v úterý - 21.01.
Předpokládané vyzvednutí
od pondělí - 20.01.

Popis produktu

Parfémovaná voda La Perla J´Aime je květinová chypre vůně prostoupená sladkými tóny šťavnatého ovoce a svůdného karamelu. Na světové trhy vstoupila v roce 2007. Něžně růžový průzračný flakon potěší i vaše oko a krásně vám padne do ruky. Můžete si vybrat parfémovanou vodu J´Aime s obsahem 30, 50 či 100 ml a k ní přidat i stejnojmenný sprchový gel a tělové mléko. Velmi ženská smyslná vůně La Perla J´Aime je skvělá k celoročnímu využití – na veřejnosti i v intimitě domova.

Karamelově-malinová gurmánská vůně

Dámský parfém J´Aime neboli I Love – Miluji – je jednou z perel slavné italské značky La Perla, která prioritně produkuje luxusní spodní prádlo. Rozehrává ho jiskřivý bergamot, pepř a liči, k nimž se po chvíli přidává leknín, jasmín a malina. Spodní dlouhotrvající vrstvu vytváří pačuli, ambra, karamel a bílé pižmo.

Jaké má vůně La Perla J´Aime recenze

Co říkají na vůni J´Aime recenze? Paní Jana ji označuje za orientální, sladkou, líbivou a omamnou. Zaznamenává s ní příznivé hodnocení okolí, a to i z řad mužů. „Velmi pěkná s dlouhou výdrží.“ „Pochvaly se jen hrnou.“ „Zbožňuji ji! Je moje NEJ na výjimečné příležitosti a zimu.“ „Objednala jsem naslepo a vůbec nelituji. Od prvního přivonění nádhera,“ zní další posudky. Objevte i vy sílu gurmánské vůně La Perla J´Aime! Okamžitě vám zlepší náladu jako nejlepší sladkost a vyvolá ve vás láskyplné pocity, které určitě nezůstanou bez odezvy…

Hodnocení 3.9
  • 73 %zákazníků doporučuje
  • 24hodnocení uživatelů

Recenze 24x


spokojenost

Jana

Sladká,líbivá,omamná.Příznivé(kladné)hodnocení okolí-i z řad mužů.Orientální

Bella

Asi ji užiji, ale velké jásaní se nekoná. Vůně se dá, bezesporu, zařadit mezi ty povedené, to jistě. Dokonce i manžel ji ohodnostil velmi příznivě. Ale dle složení jsem čekala něco trošku jiného. Orient to tedy není ani náhodou. Je sladší, líbivá, ale na mé kůži převažuje jasmín a ten až tolik nemusím. Slibované maliny, karamel a bergamot necítím vůbec. Označila bych ji jako výrazně květinovou s moderními gurmánskými prvky. Výdrž střední, tak dvě hodinky.

Radika

Tato vůně je přesným ztělesněním toho, co vám jako dámský parfém nabídnou v SAE. Je to naprosto nefalšovaná sladká a orientální vůně, přesně taková, jaké se schovávají v těch mini olejových flakonech v arabských obchodech. O spoustě současných parfémech se hovoří jako o orientálních, ale TOTO je snad první vůně, která opravdu orientální JE. A věřtě, že ty orienťáky mám načichané. :)

Martina

Nádherná vůně, sladká, výrazná, omamná, dlouho vydrží vonět, nemá chybu - pochvaly se jen hrnou..


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: