Získejte sprchový gel Calvin Klein Defy zdarma k nákupu značky Calvin Klein nad 550 Kč.

Kleštičky na nehty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kleštičky na nehty

Ruce a nohy jsou vizitkou kosmetické péče každého člověka. A pilířem každé manikúry a pedikúry je tvar nehtů. Pochlubte se perfektně upravenými nehty díky praktickým kleštičkám! S nimi už roztřepené okraje nehtů nebudou mít šanci.

Jak používat kleštičky na nehty

Nehty na rukou a hlavně nohou zastřihujte nejlépe po koupeli, kdy jsou měkčí a pružnější. Cvakejte kleštičkami vícekrát, aby se nehet nerozštěpil, a respektujte přitom jeho oválný tvar. Vyberte si z našeho sortimentu moderní kleštičky na nehty, šikovné pomůcku na dlouhou dobu, které se vždy postarají o precizní a čisté zastřižení nehtů celé rodiny.

Vede značka Sally Hansen

V e-shopu jsou nejprodávanější kleštičky na nehty na nohou Sally Hansen Clip-n-catch Nail Clipper, s nimiž dosáhnete precizně zastřižených nehtů raz dva. Na odbyt jdou i kleštičky na nehty na rukou Sally Hansen Clean Up Classic Nail Clipper nebo nůžky na nehty od téže značky. Značka Sally Hansen je americká legenda, která se v současnosti zaměřuje především na laky na nehty (nabízí přes 300 odstínů), péči o nehty, samoopalovací prostředky, odstraňování chloupků a kosmetické pomůcky. Podívejte se, co všechno kromě vyspělých kleštiček na nehty si u nás můžete od této značky pořídit.

Doprava:
Platba:
Certifikace: